Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Előre lehet menni piros...

Előre lehet menni piros lámpánál a sorban motorral?

Figyelt kérdés
A kresz szerint ez tilos de mások is ezt csinálják. :S
2009. aug. 28. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem szabályos, eleve általában a záróvonalon megy végig a motoros, záróvonalat mégcsak érinteni sem szabad, nem még haladni rajta, ez a motorosokra is vonatkozik.
2009. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elvileg.
2009. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

mások is ezt csinálják...paff...

inkább nem kommentálom...

2009. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
engem nem zavar...ha tud hadd menjen max valaki véletlenül kinyitja az ajtót előtte
2009. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem szabad.
2009. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

már mint ha úgy érted hogy kocsi mellé állsz akkor nem szabad több dolog miatt is!!

1 ha van záróvonal akkor azért fog megszólni a rendőr

2 a kresz is tiltja szóval ha egy rendőr meglát biztos megkérdezi hogy te mit csinálsz ott!!

3 ami a legfontosabb!!!!elég baleset veszélyes mert nem nagyon figyelnek az autósok a motorosokra /tapasztalatból beszélek/havert meg már ütötték is el persze nem a saját hibájából.

Ja amúgy már láttam olyat is hogy a biciklis állt mögém és szépen megvárta míg zöld nem lett a lámpa :D

Szóval inkább várd meg hidd el megéri !!!

2009. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha életbe lépnek az új kresz szabályok, akkor igen, sőt kerékpárral is előre lehet menni.
2009. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szoktam autóval és motorral is járni.Namost az valóban idegesítő mikor sietsz és bejön eléd egy 50cm3 lerobbant szar ami aztán totál nemmegy.de az erösebb motorokkal semmi bajom.Városban van mikor elöre megyek van mikor nem.de a buszsávban nyugodtan végigtudnak menni a motorosok.hanincs akkor meg sztem had menjenek.

Amugy ez jár nekik.Valamit valamiért.Ök az életüket kockáztatják sokszor:D helo

2009. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mindig azt kérik a motorosok, hogy kezeljék őket ugyan olyan jogokkal, mint az autósokat. Akkor itt nem értem miért kell kivételezni.

Baromira balesetveszélyes.

Várja ki a sorát, mint mindenki más!

2013. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!