Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51b karbi bvf 16n1-11...

Báder csaba kérdése:

Simson s51b karbi bvf 16n1-11 72 főfuvi van subertű fentről a második és ha 1be rakom és alapjáraton megyek vele és tőgázt adok dadog gyertya kormos és sztenderen tő gázt húzok nem pereg ki teljesen és amikor igy pergetem füstől sokat kaphatM?

Figyelt kérdés
fuvóka csere megoldhatja a gondodtt?? 70-es jó?? amikor 3ból-2 be kapcsolok vissza és huzom a gázt dadog utánna pereg csal lassan magasabb forulaton tépp!!

#Simson S51B #bvf 16n1-11
2013. jan. 13. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem nyugodtan tegyél bele picivel nagyobb főfúvókát.

Üdv!

Mégvalami:Milyen olajat használsz bele?

2013. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
benzin kutnal vettem benzint de ha nagyobbat teszek belen akk nem lehet h rosszab lesz mert akkor dusabb lesz szte 72ről-70 re kellene cserelni mert akarmit alitok vagy jobban dadog vagy nem akar menni meg fekete a gyertya es gondolom h sokat kaphat ezert is kellene kisseb nem?
2013. jan. 13. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Picit nagyobb fúvókááát?


Akkor még több benyát kap és mégrosszabb lenne!


Először próbálgasd meg lejjebb rakosgatni a tűt,

ezáltal kicsit kevesebb kap.


Ha már nem tudsz állítani a tűn akkor,

megpróbálhatod 70-es fúvókával.


Ha jól be van állítva a karburátorod


-jó a benzinszint,

-megfelelő a benzin-levegő keverék (a levegőcsavart teljesen betekered,aztán másfelet ki),

a tűvel be tudod állítani.

2013. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már nagyon szép őzbarna a gyertya az volt a baja hogy 27éves ek voltak benne a fuvokák vettem bele 72 st meg 35 üresjárati fuvit súbertű fentről a másodikban van és nagyon megy nem dadog fasza lett -9 fokban 1 rugás és jár utazóban is egyenletesen jár szépen megy kösz mindent
2013. jan. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!