Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Mx 85 nek mennyi a...

Honda Mx 85 nek mennyi a fogyasztása alap hangon?

Figyelt kérdés
tudom csukló függő / terep . De gyári adat kéne vagy sac/kb ra! És ha teszek rá lámpát előre és hátra akkor a sündőrség le csekkol érte vagy sem ??:) Szólt egy ismerősöm, hogy tud egy eladót. 50 es papírokkal van a kis 2 éltű ezért kérdezem:) okoskodók ra nem vagyok kíváncsi thx :)

2013. jan. 14. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleget! Szerintem olyan 6-10 liter között. De nem ajánlom utcai/városi használatra... Ez egy versenymotor, ami eléggé ki van hegyezve, ha kicsit benne vagy ilyen versenyzés dologba (nem versenyzek krosszal, de 3 év gokartos tapasztalatom van, szerintem a technika "milyensége" bizonyos mértékben megegyezik...), akkor tudod, hogy pl. ha kicsit változik az időjárás, vagy hőmérséklet, már állítani kell a karbin... ez csak egy dolog a sok közül, ami miatt szerintem nem alkalmas mindennapi használatra... Ha például leállsz a pirosnál, azalatt a fél perc alatt simán bezabál a motor, ha nem ügyelsz. Vagy, ha túl sokáig hajtod anélkül, hogy hagynád kihűlni, nem kellene sok, hogy besüssd azt a motrot. Arról nem is beszélve, hogy ez üzemórás motor, tehát mindennapi használat esetén 1-2 hetente cserélhetnéd a dugattyút, 1-2 hónaponta meg a hajtókart.


Ez arra jó, amire tervezték: versenyzésre. Városi ingázásra vannak más, tartósabb gépek...

2013. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ahham értem :) akkor maradok télre a jó bevált szoci motornál a Simonál nyárra meg ott a Kawasaki Z 1000 :) azért kellet volna hogy hétvégi kertbe ki járni hogy ne a simsonnal nem valami jó hóba menni:)
2013. jan. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!