Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda R 125 SM vagy...

Derbi Senda R 125 SM vagy Honda CBR 125?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért 4T? Egyébként Inkább Derbi Senda, a CBR nagyon bicikli...
2013. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert munkába járáshoz és kisebb túrákra használnám.
2013. jan. 14. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Yamaha Sr 125! Az legalább egyszerű, és alig eszik! Vagy ha kicsit tehetősebb vagy, akkor YBR.
2013. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha több erő kell, Derbi, ha nyugis motorozáshoz, akkor Honda.
2013. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem YBR vagy a Senda, a CBR nagyonkismotor, nem az igazi, gyenge, és nem a legkényelmesebb. Nemtudom mennyiben gondolkodsz, az talán segítene, de szerintem amit említettem az a legjobb. (Első vagyok.)
2013. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
olyan 300 ezret szánnék rá
2013. jan. 14. 19:19
 7/10 A kérdező kommentje:
max sebesség mennyi ezeknél?
2013. jan. 14. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az YBR-t nem ajánlom. Igazán szép, de szerintem nagyon nyomatékszegény... Sendán még nem ültem, de bejön. A CBR.t meg próbáltam (másik és harmadik generációst.). A 2. generációs CBR-re annyira nem emlékszek, mert akkor öröltem, hogy vezethettem, és nem figyeltem, hogy milyen, de a 3. generációs engem meggyőzött :) alattam simán ment 130-at, és nem forgott sokat a motor, a váltó nem a legfinomabb, de jó és pontos, a fékektől nemm fogsz fejreállni, de elegendő, és az alváz kellemes meglepetés volt. Arra megy, amerre akarod, igazán pontos, és relatíve elég jól tapadnak a gumik, szóval a dönthetősége se rossz. És annyira nem is hényelmetlen, de azért a CBF-em jobban bejön :) Jó volt pár kilométert áttülni rá, de nem cserélném ki. Igaz, hogy jobban megy, de hosszútávon én a CBF-et ajánlom :) Egy kérdésre már írtam róla egy elég tartalmas választ, nem fogom mégegyszer leírni. Itt a link: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__385..

Ijesztő lehet, hogy csak 11 lóerő, de tényleg elegendő. Nyomatékosabb, mint a legtöbb 4t 125-ös. Nem kell pörgetni (annyira, mint a többit), és csak megy, és megy...


A 2t-khez annyit, hogy jók ők, de olyan a fogyasztásuk, mint egy 600-as nyugis gépnek. Simán 5 liter fölött. Most meg ugyebár drága a benzin, na meg az olaj... Jobban jársz egy 4t-vel. Nem akkora élmény vezetni, mint egy 2t-t, de egyszerű halandónak elég kell, hogy legyen.

2013. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
22:20 Köszönöm szépen a válaszod és a segítséget! A többieknek is !
2013. jan. 15. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Optimális utazósebesség 90km/h körül.

-De attól is függ a végsebessége hogy mekkora lánckerekek vannak a motoron.

A honda lustább de megbízhatóbb szerintem. Nekem volt pár hondám még özönvíz előtti is és sose hagyott ott sehol. Míg ezt más tipusokról nem tudom elmondani.

2013. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!