Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes autót...

Szerintetek érdemes autót venni 400-500 ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés

Honda Civicen vagy vw golf III-on gondolkodom de nyitott vagyok más autókra is.

előre is köszönöm



2013. jan. 7. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha egy esetleges probléma esetén (ami valljuk be egy ilyen árú és ennek megfelelő korú autó esetén) 100 ezres nagyságrendű is lehet, és azt ha tudod fizetni, akkor ok.


Szomszéd srác vett 650 ezerért egy automata váltós autót, (14 évest) két hónap múlva tönkrement a váltó, 280 ezer lett volna újonnan, de 120 ezerért egy maszek megcsinálta neki használt váltóval. Rá két hónapra kilyukadt a kipufogódob. Azóta ott áll az udvarban, nem használják.

2013. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát igen ezen gondolkozom hogy lehet jobban járok ha még gyűjtök hozzá
2013. jan. 7. 09:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Érdemes venni, csak nem automataváltóval, meg full extrásat, az első leirta, hogy miért. Lehetőleg minél egyszerűbb autót.
2013. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincsen több pénze, és kell neki egy kocsi, akkor ennyiért kell kiválasztani a legmegfelelőbbet. Inkább olyat kell nézni, ami talán picit öregebb, de jó állapotú, mint egy újjabb, de azért ennyi, mert nem törödtek vele. Meg kell nézetni hozzáértővel. A múltkor néztem a tv-ben a Sportverdát, és volt benne olyan szakszervíz, ami kb 40000-ért átnézte, és adott a főbb egységekre egy év garanciát.
2013. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy aránylag jó állapotban lévőt akkor érdemes 500 000ft körül autót venni.

Civic, Golf OK

2013. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én még kiegészíteném a listádat az első generációs Nissan Almerákkal!
2013. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem F Astrát vegyél.


A Civickel vigyázz, a hülyegyerekek kedvelt autója, rengeteg emiatt a széthajtott haldokló példány.

2013. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem és is kocsit. Opel mellett döntöttem, mert utánnaérdeklődtem, és a suzuki után ez a kocsi ebben az árkategóriában, amelyiknek jó alkatrészárai vannak. A hondák alkatrészei jóval drágábbak, a golfot nem tudom. Én is az f astrát tanácsolnám, 1.7-es turbós isuzu motorral.
2013. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Annyiért már vannak jó kocsik. Én 345-ért vettem úgy, hogy az eredetvizsga is benne volt. Ez 26 hónappal és 40e kilométerrel ezelőtt volt, és hiba nélkül bejártuk Ausztriát és Németországot kétszer, és Magyarországot ki tudja hányszor. Ebben az árkategóriában én a Mazda 323-at vagy a Corollát javasolnám. Persze jól átnézve vásárlás előtt, ilyen öreg kocsiknál már bármi lehet rossz.
2013. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 7. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!