Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2012-es évben megspórolt...

A 2012-es évben megspórolt pénzemből szeretnék venni egy luxusautót,20millió forintot tudok rászánni. Én egy Bentley-re gondoltam, van jobb ötletetek, tanácsotok (lehet új is, használt is)?

Figyelt kérdés
(sikeres évet zártam)
2013. jan. 15. 19:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Üdv!

Ha a kérdésed komoly, akkor ha kitelik a pénzből, akkor vegyél magadnak egy Hummert. Biztonságos, gyors egy jármű.

Ezen felül, ajánlott az autó bekamerázása is, főleg úgy, hogy a külső kamerákkal, jobban láthatod az utat - persze, a műszerfalnál, el kell helyezni egy kis tablet gépet.

Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Hummert?


Akkor már nem lesz gond hova eltankolni az idei nyereségedet...

2013. jan. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Zsolt75 ***** válasza:
86%
és a Hummerrel még a Balcsira is le lehet menni...vagy át?
2013. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

De tudtam előre, hogy valaki megint felhozza a Balcsis témát, a Hummernél.

Én, amondó vagyok, hogy 15 millából, már egy Hummer Limuzint is tudsz venni: [link] (a "Teljes vételár: 14.500.000 Ft magyarországi forgalomba helyezés esetén-2-re értem)

Én arra mentem rá, hogy sokkal biztonságosabb és kényelmesebb is egy ilyen autóval mozogni. Lehet ésszel is vezetni, nem csak balhéból, bolondozásból. Nem kell bemenni a Balcsiba, vagy a rendőrökkel keménykedni velük.

A kamerázás, meg dob a biztonságon, főleg, ha a táblagépre rá van kötve. Ha így nézem, akkor is, max. (írom, maximum) 15 millióból meg lenne az egész (wifis, kültéri kamerákkal, ami már, 30 ezerbe kerül, jó éjjellátóval).

2013. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%

Ha egy komoly üzletember kiszáll egy Hummerből kiröhögik.

Ha meg egy Hummer limuzínból, akkor sírva fognak röhögni órákig rajta.


Hummerrel maffiózók, k*rva pecérek és néger repperek járnak, nem komoly üzletemberek. Ilyen limuzinnal meg konkrétan csak idióták, ez max. legénybúcsúra jó!

2013. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Maserati quattroporte.. csak hát a kérdés kizárásos alapon abszolút nem komoly.
2013. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Bence_ ***** válasza:

Ennyiből új autó nem igazán jön ki.

Játék miatt. :)

Ez még belefér a keretedbe.

Keveset futott majdnem új.

[link]

2013. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ennyi kp-vel bárhol letérdelnek neked ! BMW !! Nem kérdés ..
2013. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Napkiraly ***** válasza:
kelleni fog ügyvédre meg dekkre bentre, szerintem maradj a suzukinál
2013. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a www.autoscout24.de oldalt. Ott tudsz találni használt autókat nagyon jó árban, minden márkát. Nekem konkrétan egy Panamera Turbom van, újan vettem és csak ajánlani tudom. Használtan már megkapod kb. 15 millióért.
2013. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!