Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is pofán vágnátok legszíves...

Ti is pofán vágnátok legszívesebben az olyan "sofőröket" akiknek a baromsága miatt majdnem (vagy ténylegesen) megsérült a kocsitok?

Figyelt kérdés
Nemrég értem haza a boltból, telezöldes kereszteződés, én megyek egynesen (elsőbbségem van) ő kanyarodik előttem balra, ill. inkább belém mert ha nem satuzok a csúszós úton aminek köszönhetően még izzasztóbb volt, akkor most aktívan hívogathatnám a karosszériás műhelyt. Rádudáltam egy ízléses hosszút, a kocsija utasai csak lestek mint hal a szatyorban, majd gázt adott és folytatta útját, úgy, hogy lefogadom szerinte még én voltam a hülye.

2013. jan. 16. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Múltkor kihajtott elém egy nő a mellékútról, mindketten nagyot fékeztünk. Én nem lettem "agresszíven ideges". Örültem, hogy nem lett gond belőle.
2013. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már "leckéztettem " meg ilyen alakokat. Azért mert még neki járt az arca ..na ez azért már sok . Nézd én is hibázok ,de elnézést is tudok kérni ! Aki nem az lakol :)
2013. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze pofánvágod...és?

Ő volt a f@sz,és még tégedfognak bevinni garázdaságért,+egy hálás kis pénzbírság..

Monitor mögött persze mindenki predátor XD

2013. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolső: igazad van nem éri meg ezért lekeverni, mert én megyek fogdába de itt nem is ez a lényeg, hanem az, hogy kit mennyire tud elkapni az ideg az ilyen állatok miatt.
2013. jan. 16. 18:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ne aggódj ha arról lenne szó akkor nem csak a monitor mögött lennék predátor hanem nyugodt szívvel bízz abban, hogy puszta idegből képes lennék odab*szni ha úgy viszonyul hozzám az embertárs!
2013. jan. 16. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak azért lennék ideges ha azért törné össze a szép autómat egy hülye, mert nyárigumival közlekedik ilyenkor. Amúgy balesetek előfordulnak.. Én is csinálam már pár baromságot, szóval nem vethetem az első követ senkire.
2013. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én szinte vonzom az ilyeneket, lényegében ha nem lennék óvatos és nem gondolkodnék a többi közlekedő fejével is (sokszor szinte megérzem, hogy most valami balf*szság jön) akkor már rég lezúzták volna a kocsimat. Persze én is hibáztam már a forgalomban, nem is egyszer!
2013. jan. 16. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
mondok egy 1igaz storit: egyik ismim bp közlekedet hősőktere idiota taxis ellé vág ugy majd nem lehuzta a fél jobb eleját a kocsinak, semi bocsi sőt még rá is fékezet direct! ismim következő lámpáig gáz ellé vág visza adta erőseb fékezésel , taxis feje pirosodik, majd elérnek köv..lámpáig ahol taxis kiugrik :) és fejbe akarta rigni ismimet csak mellé rugot ajtoszélébe, ismim kiugrot, lefejelte és viszault taxis s.o.s hivot egy havert és 2 en uldőzték bp városban ismimet :) akik taxisok jol ismerik a várost, majd ismim aki szinte jol ismeribp -t és kocsija is furge gyors lerázta őket ! rá 1 hétre papir idézés rendőrség, ahol közölték sulyostestisértésért biroság ellé megy mert taxis látlelettet vettetet magárol. biroságon ismim elmondot mindent a biro azt mondta megérti de semilyen bizonyiték nincsen rá taxis kezdte .igy ismim megbuntettét 80 000ft -re !nos ismim ezért aki megérdemli ezentul a buta sofőrőket mind megfogja verni ha keménykednek mert nem fog még 1 szer fizetni jogtalanul ha nem azt mondta máskor válallja buszkén amit tesz.
2013. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!