Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek minimálbér a fizetés,...

Akinek minimálbér a fizetés, mennyit szánt rá az első autójára?

Figyelt kérdés

Sztetek elég kb 200.000 FT vagy 450.000 inkább?

nem akarok sokat rákölteni,hisz nem vagyok gazdag, de nem is akarok egy roncsot megvásárolni, főleg,hogy miután megveszem fokozatosan esik majd az értéke, az amortizáció miatt :S Ti mit tanácsolnátok, mennyit szánnátok rá és milyen autót vennétek?



2013. jan. 16. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, 700 ezer alatt ne vegyél autót semmiképp. Az alatt csak valami nagyon régi szart kapsz, amire kell költeni, 700-ért már találni azért, de ott is nagyon nagyon körül kell nézni. Igazából 1 millió alatt borzasztó kockázatos autót vásárolni.
2013. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk 500.000 körül vennék egy Toyota Yarist megérné?
2013. jan. 16. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Suzuki, vagy opel. Ezek, amik alkatrészileg esetleg jobban megfizethetőek. Én suzukit nem vennék, de ezzel nem szeretnék megbántani senkit, ez az én véleményem. Mondanám az Isuzu motoros astrát, de hogy ennyiért kapsz-e épkézlábat, azt nem tudom, viszont pokolian begbízhtó motor (azért írom, mert majd jönnek a benzin-fanok, hogy milyen sokba lesz neked, ha beszarik). Az isuzu astra fogyasztásával meg lennél elégedve, városban is most télen alig több, mint 6 liter (azért merem írni, mert nekem B vectrám van ugyanezzel a motorral, és télen 6.7-et eszik, pedig nehezebb a kaszni).

Hogy nem akarsz roncsot venni, azzal egyetértek, de elég karcsú a keret. Ennyiért szuper Ladát kapsz, meg valami kezdetleges golfot, de a fogyasztás nem biztos, hogy tetszeni fog.

2013. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
kb 2000 évjáratú 1000 suzukit. Filléres fenntartás, megbízható, nem rohad orba szájba mint pl az ilyen idős opelek.
2013. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

"Igazából 1 millió alatt borzasztó kockázatos autót vásárolni"

Te hülye vagy?? már bocs. de nehogy azt mondd már nekem hogy 200ezerért nem lehet egy jó kis megbízható kocsit venni! nem csak audiból meg bmw-ből vagy vadonat új autókból áll a világ! pláne a minimál béreseknek. volt már 100ezres 20 éves kocsink aminek évekig nem volt semmi baja és tökéletesen kiszolgált..

2013. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj már meg olvasni az Isten verjen meg, mielőtt lehülyézel. Nem azt mondtam, hogy nem lehet, csak nagyon kockázatos. És tényleg az. Attól mert te neked sikerült, attól még igenis kockázatos. Ebben a mai fogyasztói társadalomban.
2013. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó szándék vezérel ...

Ha nem lennék autószerelő ,autom se lenne ...pedig jól keresek . Autó egyenlő állandó kiadás !

Ne haragudj meg de minimálbérre még ezt is a nyakadba veszed ..

2013. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem éri meg venni autót? Csak néha lenne használva,amikor tényleg kellene, havonta esetleg 2-3szor
2013. jan. 18. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát havi 2-3 használatra szerintem teljesen felesleges autót venni.
2013. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!