Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vegyek? Motort vagy a...

Mit vegyek? Motort vagy a számítógépemet fejlesszem? :D

Figyelt kérdés
Ami nincs a géphez: HDD (kölcsönbe használok egyet), gépház, optikai meghajtó és egy jobb monitor kellene.

2013. jan. 16. 23:10
1 2
 1/11 allllli ***** válasza:
Attól függ melyiket használod ki jobban. Jön a tavasz jólenne motorozni de addig ha visszakéri az a valaki a HDD t nem tudsz gépezni. Vegyél egy winchit aztán tudod használni a gépet és gyűjts motorra. Egyáltalán milyen motorban gondolkodsz?
2013. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
50cm3 cross vagy enduro. A márkát még nem tudom, rieju, motorhispania, aprilia között gondolkozok.
2013. jan. 16. 23:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Jogsi van?

És mennyi a keret?

2013. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A motort fenn kell tartanod, kell rá biztosítás, tankolnod kell. Ha rendszeresen használod akkor havonta 5000ft-ot beletankolsz. A biztosítás évente 3000ft és én a robogómra évente átlagosan 10.000et ráköltök mert vagy olaj kell, vagy szíj, vagy kmóra spirál, abroncs.


A számítógépre nincs biztosítás, gondolom a szülők fizetik a villanyszámlát.


Nekem van motorom mert azzal járok dolgozni úgyhogy nekem nem kérdés az hogy motor vagy számítógép. Nem vagyok már diák, így a busz elég drága, motorral meg kb 40%-al olcsóbban utazok.


Az endurohoz amúgy is drága az alkatrész és 4-5 litert is megeszik ha húzod neki(márpedig gondolom nem boltbajárós motor lenne).

2013. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
B-s jogsim van. Még nincs ki a pénz. Motort olyan 120-150000-re gondoltam a gépre meg kb. 70-90 ezer kellene.
2013. jan. 17. 16:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok, hogy fent kell tartani a motort. Én nem nyúznám, nem hajtanám túl. :)
2013. jan. 17. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt tőlünk kérdezed, akkor ne motorozz. Vegyed meg szépen a gépet és ülj a szobában a monitor előtt egész nyáron, mindenki jobban jár.
2013. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

90 ezerből tui kis gépet lehet venni, nem tudom, hogy milyen géped van és hogy milyen cuccok kellenek bele, de erre a pár dologra elég sok a 90ezer.

Ha 150ezret tudnál összegyűjeni, akkor szerintem az lene a legjobb, hogy 2 az 1-ben sikerüljön, veszel cuccokat a géphez, ha 80ezerből kijöne az jó lenne, meg veszel egy Simsont 60ezerért, mert mást nem igazán udsz venni és marad egy 10es a biztosításra. Csak uána ankolni kell, meg meg kell udni szerelni, vagy csinálatni ha baja van, de egy jó álapotú Simson nem kell sűrűn javítani, csak a rosz minőségű alkarészekkel kell vigyázni.

2013. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Egyértelműen motort vegyél, sokkal nagyobb élmény (tulajdonképpen a számitógép semmi élményt nem nyújt szerintem).
2013. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Simsont semmi féle képpen nem veszek. Eldöntöttem, motort veszek. A gépet így is tudom használni, csak nem lesz gépházba és nem lesz nagyobb monitorom. Az összes játékot tudom játszani inkább csak kinézetre és tárhelyre lenne szűkség a teljesítménnyel nincs gond.
2013. jan. 17. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!