Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ETZ opto jeladós gyújtás?

Allllli kérdése:

ETZ opto jeladós gyújtás?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen nyák tervet küldeni,linkelni?

Igazából van egy tranzisztoros gyújtásom amin a megszkító adja a jelet (kisáramú kapcsoló) és ezt a megszakítót szeretném kiváltani az optikai jeladóval.

Ehhez kérnék segítséget/rajzot vagy bármit.



2013. jan. 16. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

[link] -cikkeknél van róla ha jól emlékszem


[link]

2013. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezeket már ismerem, valmi konkrét terv kellene a hall jeladóról vagy az optkai jeladóról (méretek, felfogatás, alkatrészlista stb.)
2013. jan. 17. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Magáról a jeladóról?

Szerintem egyszerűbb ha megveszed magát a hall jeladót és ráfaragod ahogyan gondolod.Vagy elviszed egy esztergáshoz aki összehozza Neked-ennyi erőből szerintem lehet készen rá való jeladót is venni.

Üdv!

2013. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaa, akkor ahhoz nem kell elektronika? Csak bekötöm a megszakító helyére és akkor a hall jeladó/opto jeladó fog nekem kisáramú kapcsolóként működni az elektronikus tranzisztoros gyújtásomban?
2013. jan. 17. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] ezt rárakod oszt üveg
2013. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!