Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom sokat eszik 25 km re...

Simsonom sokat eszik 25 km re 2 liter benzin 50ccm re ez szerintetek sok?

Figyelt kérdés
fúrt hengerről van szó de nem járok vele tél miatt nyélen középen tartom a gázt minél hamarabb fel pakolom 3 ba(3 sebességes s 50n ) nem húzatom szarrá a fokozatokat de még is be szív 2 litert és gyári fő főfóka van benne!

2013. jan. 16. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Borzasztó sok.
2013. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mit csináljak vele hogy lejebb menjen alapra?:O
2013. jan. 16. 23:29
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Dobd el azt a vackot és vegyél egy normális motort!
2013. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ember,inkább nyomozd ki,hol folyik el a benzined...


Egy hayabusha eszik 8-at, 200 felett...

2013. jan. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Ez ilyen... Ne törődj vele..eleve kétütemű, az eszik rendesen...nem a legkorszerűbb, tehát ne bánkódj...az enyém is zabált, de ment is...
2013. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Nos kétüteműről tudni kell ha nem húzod neki akkor is képes többet fogyasztani.Szóval a gázadásnál sokat számít hogy az ideális fordulaton húzod neki.Nekem mondjuk 4200körül van nagy Mz-zén az a fordulat ahol jól is fogyaszt és pont ideális neki minden.

Nos a motorodnak ami baja lehet:

Karburátorban a tűszelep nem zár rendesen,vagy a benzincsapod nem jó és mikor leállítod a mocit akkor folyik el.Jól nézd át a mocit,ha látod hogy valahonnan csöpög akkor köved és szüntesd meg a problémát.

Szűrőhő gyári van rajta?Kipufogó gyári van rajta?Súbertűt nem cserélted?Ezektől mind nőhet a fogyasztásod!

Üdv!

2013. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta, több oka lehet.

-benzincsap zárt állapotban is ereszt amellett, hogy a szintszabályzó tűszepep sem zár rendesen.

-légszűrő tömődött

-úszó rosszul van beállítva, sok benzint enged a karburátorba

-gyújtás rosszul van beállítva

-szivató dugattyú gumitömítése rossz, vagy a nyomórugója gyenge (nekem egyszer ez okozott brutális fogyasztást)


Attól, hogy meg van fúrva a motor, nem lenne szabad ennyivel többet ennie. Anno a 250-es etz-m fogyasztott 5,5-6 litert. Akárhogy is nézzük, az legalább dupla súlyú motor, 5*nagyobb blokkal...

2013. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy írják, ez hihetetlenül magas érték - érdemes átnézni alaposan, mert megeshet hogy elfolyik valahol.


Azt tudom mondani amit már mások is előttem: 250-es kétüteművel eljárok 5-5,5 literrel 100 km-t.

2013. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1 liter benzinnel megyek 25 km-t...
2013. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az előttem írók komoly hibajegyzéket állítottak fel. Ezeket feltétlen nézd meg. Fontos még a gyertya minősége, és az előgyújtás pontos bellítása.


Ha türelmes ember vagy,és fűtött műhelyed van, akkor megvan oldva a szabadidőd eltöltése.


Kérdés: megér ez annyit?

2013. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!