Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy javítsam fel Simson...

Hogy javítsam fel Simson s51n-esem?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a motort, kicsit leharcolt állapotban van, Nincsen különösebb baja csak a előző tulajdonos nem törődött vele (úgy értem nem vett hozzá semmit, nem vette ki a fojtást) vagyis nem változtatott rajta. minden nap ő is azzal járt munkába. kicsit fel szeretném "turbózni". hogy vegyem ki a fojtásokat? 2. rúgásra indul szívatóval.

Minden oké vele csak el van hanyagolva. úgy is mondhatnám hogy az előző tulajdonos motorikusan nem értett hozzá! csak vezetni tudta! Erősebbé/gyorsabbá hogy tegyem? mennyi lenne ennek az egésznek a felújítása? milyen trükkök vannak hozzá? (bocs a hosszú szövegért) ha valaki valamit nem ért az írjon privit! előre is Köszönöm a válaszokat! :D



#javítás #Simson. s51n
2013. jan. 17. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kincset találtál, hagyd meg gyári állapotúnak, ne barmold szét. Ha hozzányúlsz, akkor sorozaosan jönek a bajok elő.
2013. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

oké olyat nem akarok vele csinálni hogy felfúratom. de valahogy csak növelhetem az erejét gyorsaságát! pl: új henger gyűrű, szűrű, vagy valami! Meg azt hogy érted hogy kincset találtam? köszi.

nem tudom a szakkifejezést de valamennyire értek én is hozzá. szóval?

2013. jan. 17. 17:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet


Ja és azért kincs mert nagyon sok szimo át van fabrikálva, tuningolva

2013. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de akkor mit kezdjek vele hogy gyorsabb/erősebb legyen?
2013. jan. 17. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kössz de ezt már láttam. hol vehetek hozzá kiegészitőketpl: matrica, index, gyujtás kapcsoló stb..
2013. jan. 17. 18:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Jah és hevesmegye környékén! Gyöngyöspatai vagyok!
2013. jan. 17. 18:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Cseréld le egy 250-es MZ-re. Az gyorsabb és erősebb. Szegény kis Simsont meg hagyd meg olyannak, amilyen.
2013. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezt a simson-t is 1 év alatt harcoltam ki magamnak! meg nekem nagy az MZ! nekem nagyon jó a simson! írjon valaki privit is!
2013. jan. 17. 18:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem venném ki a fojtást Nem véletlen van benne gyárilag. Kétütemű motornak nem tesz jót, ha fojtás nélkül üzemel.
2013. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!