Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mazda rx8-ba lehet másik...

Barbi930218 kérdése:

A mazda rx8-ba lehet másik fajta motort tenni a saját típúsú motorján kívűl?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyagiak kerdese mert mindent meg lehet oldani. De gyari mazda motor biztos nincs ami egy az egybe illeszkedik a helyere.
2013. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű , hogy akármilyen motort bele lehet tenni ami bele illeszkedik.
2013. jan. 17. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem , átkábelezni stb ....3 autót veszel az árából . Ja és közbe megőszűlsz :)
2013. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
olvastam hogy 3fázisból meg lehet oldani a motorproblémát, de ez mennyi ideig hosszabítja meg a motor életét ?és ez nem is drága.
2013. jan. 17. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Mostmar egyaltalan nem ertem mirol van szo,mi az a harom fazis??Es melyik motor elettartamat hoszabitja meg??
2013. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
olvastam hogy az rx8 motor nem birja sokáig és gondoltam ha megvásárolok egyet amibe motor cserét kell végrehajtani akkor bele lehet e tenni másik motort vagy csak ugyanezt a típúsút mert ha csak ezt akkor ismét tönkre menne mert nem birja sokáig ez a motor és olvastam hogy ezzel a 3fázisú dologgal ki lehet küszöbölni .De ettől mennyi ideig lenne jó.
2013. jan. 17. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá ,valaki nagyon tudja ezt ...

És az a három fázis pikk-pakk megvan ?!

Ez nekem büdös..

2013. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat az rx8-ban csak wankel motoros verzio van,es nemhiszem hogy azt egyszeruen,othol a garazsban at tudod epiteni otto motorosra,szerintem oda komoly beavatkozas kell.De ezt attol kellene megkerdezned akitol ezt a 3 fazis dolgot halottad hogy mire is gondolt,es akkor mar el tudod kepzelni hogy mi a tema...
2013. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!