Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyiért ferodoloz...

Körülbelül mennyiért ferodolozhatnak meg 6 darab kuplunglamellát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudok segíteni, de nekem a B vectrámon a rgzítőfék pofáinak darabját 800-ért csinálták.
2013. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tizes alatt megáll,saccra öt környéke, megint a VT-vel szenvedsz? :D
2013. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még mindig...:D Néztem, új lamella szett 11 100 Ft, gondolom a ferodoloztatás olcsóbb.:D
2013. jan. 17. 22:30
 4/13 anonim ***** válasza:
De nem is biztos hogy addig bírja, sőt.
2013. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sőt, nem is biztos, hogy a lamellák vannak elkopva, ez csak egy feltételezés. Csak a szerelő épp az Alpokban síel, így nm tudom, h nekiállt-e már. A másik feltételezés a kuplung csúszásáért, hogy szerintem az előző tulaj vagy 5 éve nem cserélt kuplungfolyadékot, és el lehet dugulva a rendszer, ezért zár össze lassan. Ha szét lesz szedve, akkor többet tudunk.
2013. jan. 17. 23:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Nemmegmondtam hogy szét kell dönteni? :D


Egyébként elképzelhető ez is, bár ha 5éve nemvolt benne olaj cserélve akkor a lamellák se lehetnek túl fiatalok.

2013. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én inkább nem turkálok benne, mert amilyen fa kezem van, tuti, hogy tönkre cseszek valamit:D Én kiszedtem a blokkot, elvittem neki, majd nekiáll.:D Amúgy olyan 80e km körül lehet benne. Szóval ha kuplungvásárláson a sor, akkor mit ajánlasz? 5-ért ferodol, vagy 11-ért új lamcsik?
2013. jan. 17. 23:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Én újat vennék bele, de hát ugye nem az én pénzemből megy.
2013. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is, csak ez a fránya pénz csak megy, és nem jön. Elvileg kellenek új fékbetétek, lehet, hogy kerékcsapágyak is. A folyadékok az ingyé' vannak, kivéve a benzin...:( Juteszembe. Ez is még van annyira igénytelen, mint az MZ, hogy elbírja a kuplungadalék nélküli ásványi olajat?
2013. jan. 17. 23:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, az MZ ehhez képest faék. Egyébként ez még korrekt így, megúsztad a nagyobb szopórollert, a csavarodott vázat és egyéb nyalánkságokat.
2013. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!