Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehet menni úgy kresz...

El lehet menni úgy kresz vizsgára hogy se internetes tanfolyamra se rendes tanfolyamra nem iratkozok be?

Figyelt kérdés
Elegendő e az hogy én itthon megtanulom a könyvet, elmegyek a vizsgaközpontba és kérek egy vizsgaidőpontot?

2013. jan. 17. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanfolyam is kötelező. Persze legtöbb suliban, miután kiperkáltad a tanfolyam összegét, el lehet intézni hogy ne kelljen bejárnod.
2013. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húszon pár óra a kötelező, amúgy amit az első is írt. Én azt javaslom viszont, ha mást nem is, de a kreszt tényleg tanuld meg. Később egy hiba is tud durva következményeket okozni, tehát a saját érdeked.
2013. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze, ebben maximálisan igazad van, nem is elbliccelni akarom, csak én jobb szeretek itthon magamba könyvből tanulni akkor mikor épp időm van rá és azt olvastam hogy 2011-től nem kötelező a tanfolyam, vannak netes tanfolyamok is. És nem tudom most akkor választani kell e a netes és a rendes között, vagy egyáltalán nem kötelező egyik sem megtanulja az ember ahogy akarja a lényeg hogy átmenjen a vizsgán
2013. jan. 17. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Leperkálod a tanfolyam árát ami kötelező, utána melléraksz még egy szentistvánost, és nem kell bejárnod, a legtöbb helyen így megy.
2013. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Atti2 válasza:
Tanfolyamra be kell iratkozni,de ha kifizeted a díjakat akkor adnak vizsgaidőpontot és nem kell bejárni.
2013. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!