Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti félreállnátok, ha bevágna...

Ti félreállnátok, ha bevágna elétek egy ócska piros Daewoo Lanos, és hadonászna belőle egy ember, akin láthatósági mellény van?

Figyelt kérdés
Mint kiderült,valódi rendőrök voltak,nadehát könyörgöm...

2013. jan. 18. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy állnék meg. Nincs megkülönböztető jelzés. Pont az ilyen esetek miatt remek találmány a fedélzeti kamera.
2013. jan. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha rendőrségi mellénye van, akkor talán. Minden más esetben határozott nem. Tőlem lehet polgárőr is, nem fogok megállni. De amíg nem tudni biztosan hogy rendőrök, addig biztos nem állnék meg.
2013. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

haverom már 3 éve Angliában dolgozott,most nyáron hazajött szabira és a Balaton parton elé állt egy fehér inges ,fehér sapkás rendőr,és megakarta állítani,

haver kikerülte és tovább ment,

a hatóság autóba ugrott,és üldözőbe vették a havert,majd elévágtak,

kérdezik tőle ,hogy az előbb miért nem állt meg a rendőrnek ,

haver : Milyen rendőrnek,hisz egy fehér egyenruhás matróz akart megállítani,egy pont ilyen,mint most maguk itt,matróznak meg nem vagyok köteles megállni.

:))

2013. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

dehogy is


nekem is csomószor volt, hogy meg akartak így állítani robogóval, hogy szedjenek egy kis lóvét, és hadonásztak ott a jelvényükkel az ablakban


olyan vackot bárki tud szerezni, biztos hogy nem állok meg, simán lehet hogy vmi csaló veri így át az embereket

2013. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 gomzoli ***** válasza:
47%
Az autó tökmindegy, hogy milyen, ha a benne ülők egyértelműen rendőrként felismerhetők, köteles vagy a felszólításra megállni!
2013. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy megállnék.
2013. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Milyen felszólításra?

Megkülönböztető fény ill hangjelzés hiányában,polgárőrbohócoknak sem,kivéve ha nincs velük rendőr,aki igazolni tudja magát,szines tárcsával is bárki hadonászhat,pár éve villogott mögöttem egy zsernyák,mentem még kb. 3-400métert mire megálltam,kérdezi miért nem álltam meg rögtön,mondom azért mert sáros volt az út széle,nem szólt semmit:)

2013. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
van egy olyan törvény ,,,hogy ha egy személy megakar állitani erőszakosan vagy nem felismerhető példa fehér ignis 2 nagy pacákbőrfej, nem rendőr kocsiban sem felirásal elátot kocsiban vannak és mutogat egy jelvényt hogy rendőr, ekkor te elmehetsz egy leg közelebbi forgalmas helyre példa benzinkut vagy egy tesco parkolo ahol emberek is vannak, és ha kérdi miért nem áltál meg uram elmondod miért és direct jöttél forgalmas helyre.
2013. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kecskemét? Én is láttam már az autót, ráadásul polgárőrség van ráírva. Múltkor a Praktikernél egy cigány csávót igazoltattak, és rendőrök voltak, valóban. Ennek ismeretében lehet, hogy megállnék, de ha nem tudom, hogy azok akkor valószínűleg nem.
2013. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

" ha bevágna elétek egy ócska piros Daewoo Lanos"

Akkor lehet megpróbálnám lebiztosítózni a Volvomat ;-)

2013. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!