Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti félreállnátok, ha bevágna...

Ti félreállnátok, ha bevágna elétek egy ócska piros Daewoo Lanos, és hadonászna belőle egy ember, akin láthatósági mellény van?

Figyelt kérdés
Mint kiderült,valódi rendőrök voltak,nadehát könyörgöm...

2013. jan. 18. 07:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
állna a roszseb, menjen az anyjába hadonászni....
2013. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

na ja, mennyi hasonló cirkusz volt már ebből, te jó isten.

én nem értem ezeket, hogy mit művelnek vagy mégis hol a szolgálati kocsijuk, de velem is volt olyan, hogy egy szakadt 30 éves piros kombi Opelből integettek aztán meg elém vágtak, és nem sokon múlt h nem mentem beléjük ...

De biztos hallottad, az okos sünök az egyik kútnál ezt eljátszották két civil kocsival szintén csak egy külföldi Mercivel, az meg megijedt, hogy ki akarják rabolni őt, és úgy padlógázzal bele tolatott az egyikbe. Na persze nem verték nagy dobra mert erősen szabálytalanul járnak el ilyenkor, szóval abba kéne hagyni már ezt és végre szabályosan intézkedni. Ja és olyan is van, amikor erre a bizonyos szakadt Opelre még a mágnestalpas kékfényt is kiteszik maguknak az idióták. (egyébként az egyik okosnak a saját kocsija, mint megtudtam, szóval sztem ez teljes mértékben szabálytalan, sőt, bűncselekményt követnek el vele az ilyen leszorítósdi meg bevágósdi manőverekkel)

2013. jan. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 gomzoli ***** válasza:
72%
Kis falvakban, községekben a körzeti megbízott például a saját kocsiját kell hogy használja. És teljesen mindegy, hogy milyen típusú és korú autóról legyen szó: ha a benne ülő személy/ek rendőrként felismerhetők, akkor joguk van megállítani téged! A rendőr biciklin is rendőr, gyalog is az, meg ha lovasszekéren jön, akkor is! A felismerhetőségről annyit: egyenruha viselése és/vagy igazolvány felmutatása egyértelműen azonosítja az eljáró rendőrt! Tovább menni akkor van jogod a felszólítás ellenére, hogy ha az a személy nem egyértelműen felismerhető rendőrként.
2013. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!