Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen minimum lóerő/súly...

Milyen minimum lóerő/súly arányának kell lennie egy kocsinak, ha szeretnék vele aszfalton driftelni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már BMW is szerepel a tag-ek közt... Ha kipakolsz minden felesleges dolgot a kocsiból és 1 tonna alá tudod vinni, akkor már 180-250 ló is elég bőven. Ha tényleg komolyan akarsz driftelni, akkor 300 lóerő felett. A matek meg már gondolom megy.
2013. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az attól függ... igazából egy e30 325i nagyjából mindenre elég a 15-ös kerekekkel, ez ugye 170 lóerő és kb. 1200 kg...

persze ezzel pro kategóriában versenyezni nem fogsz a 300-500 lóerős gépek között... Amúgy alapokat elsajátítani gondolom szerényebb géppel is lehet, bár az már szenvedős szerintem, pl. 320i, 318i már kevés lehet...

2013. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából, nem versenyre szánnám, csak a saját vágyaim kiélésére. Valami, ami már enged játszani. Csak sajnos nem nagyon értek a témához, fiatal is vagyok, de szeretném jobban beleásni magamat. Sose volt alkalmam autókkal foglalkozni, de nagyon szeretnék. Imádok vezetni, jó lenne valamit bütykölni haverral a garázsban, aztán meg együtt menni vele csajozni. Valamikor el kell kezdenem, ha ennyire szeretném. Ki is néztem magamnak valamit erre a célra. E46 328ci-ről vélemény?
2013. jan. 19. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pofás autó , de ha aszfalton driftelve akarsz csajozni egy alap E46-tal, akkor lehet beleszaladsz majd évi 2 hátsó futómű cserébe.

Azt sem árt elfelejteni, hogy az "igazi" driftautókon jelentősen módosítva van a kormánymű is.

De bohóckodni bőven lehet egy 328ci-vel.

2013. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
bár nem látok bele a pénztárcádba, de szerintem az e46 kicsit "új", illetve drága még ahhoz hogy szép lassan felőrlődjön a folyamatos aszfalt-gumi harcban... ezenkívül nem az a kimondottan kezdőként "haverral garázsban bütykölős" autó, ámbár úgyis te tudod mi a jó neked, én valószínű egy lepukkant e30-al vagy e36-tal kezdenék, aminek a motorja rendben van, de egyébiránt nem sajnálja annyira az ember...
2013. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már egész olcsón lehet E46-osat kapni, egy milláért. Nem hajtanám szét, sajnálnám én ahhoz. Csak néha néha picit, mert a gumikat én se cserélném havonta. Meg jobb ha nem rohad az alváz, ezért inkább vennék E46-ot, azok még rendben vannak. Bár ehhez se nagyon értek :D De lehet, hogy meg tudsz győzni egy E36-ról is.
2013. jan. 28. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem akarlak meggyőzni, de te e46 coupe-t írtál, azok pedig nem olyan olcsók, benzines sedan e46-ot kapsz lehet normálisat 1 milláért, de én szerintem az 1 millás kocsi se olcsó, azért írtam amit írtam..., én 4-600 ezres e30-e36-osokra gondoltam driftelgetés céljából, de ha valóbvan csak annyit akarsz hogy nedves/csúszos úton néha kicsit meg lehessen küldeni a parkolóba/ipari parkba, akkor vegyél e46-ot felőlem... bírja...
2013. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!