Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok, ami...

Milyen autót ajánlanátok, ami keveset fogyaszt és viszonylag olcsó a vétele?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy legalább heti 1-szer kellene vele vezetnem 300 km-t oda és ugyanennyit vissza és ilyen benzinárak mellett nem árt, ha keveset fogyaszt.
2013. jan. 20. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift, Toyota Yaris
2013. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 audiofly ***** válasza:
23%
Suzuki Swift vagy 3-as Golf TDi.
2013. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
BMW (Busz-Metro-Willamos)
2013. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

a 3-as golf egyáltalán nem olcsó 300-nál kezdődnek és a motorjuk sem kicsi általában 2.0-s vagy minimum 1.6-os szóval nem épp egy spórolós, mondjuk lehet hogy csak nekem drága egy ekkora ennyi idős autóért, mindegy.. a suzukiért meg egy forintot nem adnék nemhogy 200-300 ezret a kenyelmetlen utazásért és a minimális biztonságért cserébe...

...kérdés hogy a kérdezőnek mi számít olcsónak.

2013. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az új Swift egyébként már biztonságszempontjából elég jó, 5* euroncap törésteszt és a vezető autós folyóiratok sem írtak róla rosszakat.
2013. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor főleg autópályán mész, vagy legalábbis városon kívül, úgyhogy én kizárnám a kisköbcentis kisautókat. És mi a viszonylag olcsó nálad?


Egy Golf III vagy IV TDI sztem is jó választás lehet.

Én inkább ilyet vennék:

[link]

2013. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!