Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f 3ajtós, véleménye...

Opel astra f 3ajtós, vélemények? Első kocsinak megfelel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Németországból akarod hozni? Én a helyedben utolsó évjáratosat választanék, 97-est. Azokat már több extrával szerelték fel, mint a korábbi alapmodelleket.
2013. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez még örökölte a kadet rozsdára való hajlamát
2013. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra.


Igen, az is igaz, hogy az F-es Astra-k rozsdásod(hat)nak a 2 hátsó kerékívnél, ajtók aljainál.

De az a trükkje, hogy amikor megjelenik a rozsda, MEG KELL CSINÁL(TAT)NI!!!

Mienken is ez volt, amikor észrevettem hogy indul a rozsdásodás a kerékíveken, megcsináltattam, azóta semmi!


Meg az se árt, ha jó az alvázvédelem rajta.

Ha valaki nagyon nem bízik benne, vásárlás után fuvassa le alvázvédővel.

Természetesen, ha én vennék most ilyet, akkor ez is fő szempont lenne, hogy lehetőleg, ne legyen agyonrozsdásodva.


Azt mondta nekem a fényezősrác, hogy addig jó, amíg a rozsda nem jön ki a kocsi oldalára (a függőleges felületre)

2013. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az utolsó kommentelő rozsdásodási listájához még két dolgot tennék hozzá:1. A csomagtartó ajtón tipushiba minden f astrán, hogy el kezd rozsdásodni a szélvédő melllet

2. ez szintén típushiba, hogy a hátsó ablaktörlő peremén szintén megjelennek rozsda foltok.

Ezeket célszerű hamar megcsinálni különben nagy gubanc lessz.

Persze ezek a hibák sedan esetében nem állnak fenn.

2013. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!