Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbízhatóbb a...

Melyik a legmegbízhatóbb a felsoroltak közül? A Jumper, Boxer, Ducato 3-as, a Ford Transit, vagy esetleg a Renault Master?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban az olyan 2002 utániakra gondolok. Még a vétel nem biztos, de nincs is kizárva, és érdekelne a hozzáértők véleménye.

2013. jan. 22. 16:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
master vagy ducato.
2013. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
3.ducatom van. 1 használt volt, 2 .új 390.000-nél adtam el addig nem volt vele komoly baj, a mostaniban is van már 150000 de meg vagyok vele elégedve ,és nem kellene más ,esetleg új Merci.Csak az túl drága!
2013. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A 3-s szériás Boxer ,Ducato ,Jumper ..meg se közelíti elődjeit !

Master vagy Transit ...

A 3-sok , a 2.2 motort messzire kerűld el !!!!!!!!

2013. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
régebbi ducato
2013. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"A 3-s szériás Boxer ,Ducato ,Jumper ..meg se közelíti elődjeit !"


Az az igazság, hogy a 2006 körül megjelent "új dizájnúak" nem érdekelnek.


Ha lenne is belőle valami olyan max. 2-ig engedné a buksza. Hány km felett nem ajánlatos megvenni őket?

2013. jan. 22. 19:56
 6/26 anonim ***** válasza:

Sok " GLS-s " ilyen tipusú autót javítunk ...

Ne tudd mit kapnak ...van olyan amelyik 800-ezer felett jár (persze nem bontatlanul )

Nézz ki amelyik kasztnira bejön és vidd el egy átvizsgálásra ..Jobb ötletem nincs a km órára tudod nem lehet adni...

2013. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Oké. Ha a lehetőség megadatik akkor először lesz egy olyan ami nincs széthajtva és tudjuk nagyjából mit kapott, vagy fogalmazzak úgy az előéletét. Ha el nem kel addigra.....


Ha ez nem jön össze akkor marad egy szimpatikus példány máshonnét. De ami biztos, hogy 200000 km felettit nem nagyon reckíroznánk, persze ugye nem hiteles teljesen mivel szeretik tekergetni visszafelé. :)

2013. jan. 22. 20:13
 8/26 anonim ***** válasza:
Az első 3 ugyanaz, a Transit kb. ugyanott van mint ezek. A Master talán egy picit rizikósabb, de még az sem vészes. Én az első 4-esből választanék, szigorúan állapot alapján - de igazából tényleg mindegy melyiket. Ha a szervizelés is olcsó kell, hogy legyen, a Jumper/Boxer/Ducato trióhoz biztos mindig találsz bontóban alkatrészt - a többi sem ritka típus persze, de ezeknek megvan az az előnye, hogy ami eggyikhez jó, 90%-os eséllyel passzol a másikra is.
2013. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A Transitokat felejtsd el.

A többiből nem a típus a lényeg, hanem a motor: A 2.2-es motort mindből kerülni kell. Masterből 2,5-ös, a többiből pedig a 2,8-as az igazi. 2 milla nagyon az alsó határ egy jó autóért, később nagyon meghálálná, ha 2,5-öt szánnál rá.

2013. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
2-es v ok. Nem értem mért fikázzátok az új modelleket. 10-év múlva már csak azokat tudod megvenni ./lehajtva/ Nem értem Bármi nemű új dolog van ,mindig fikázzák az emberek De ha akarják ha nem előbb-utóbb úgyis el jut hozzájuk ,mert csak azok lesznek,és az annál is ujjúbbak!!!!!!!!!!!!!! "biztosan azért mert nem elérhető számukra"
2013. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!