Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorkerékpár világításra...

Motorkerékpár világításra ki/be kapcsoló?

Figyelt kérdés

Van egy jawa mustang-om.

Világítás úgy van bekötve,hogy nincs rajta kapcsoló.

Tehát mikor beinditom a motort világít a lámpa is.

Tudnátok olyan kapcsolót linkelni, amivel nyitni zárni tudnám az áramkört.(és nem a gyújtáskapcsolóra gondoltam hanem valami egyszerűen felszerelhető nyit/zár kapcsolóra)



2013. jan. 22. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Annyifélét találhatsz, hogy nem is győzöl majd köztük eligazodni. Van egyszerű kapcsoló, világító, forgó... Minden, amit csak akarsz. Lehetőleg olyat válassz, ami elbírja a Mustang világító áramkörében folyó áramot, bár ahhoz még a kis, 10 A-es kapcsolók is bőven elegendőek.

2013. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Válogass:

[link]

legalább 3, de inkább 4 ampert bíró kapcsolót keress.

2013. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk most gondolkozok hogy a hátsó égőt nem számoltam bele. Az hány wattos is?

De akkor 4amper legyen a minimum. De inkább 5, az a biztos.

(ha mg megírod hogy milyen a hátsó égő akkor meg írok neked pontosat is, vagy ha linkelsz egy kiszemelt kapcsolót amihez leírás is van akkor megmondom jó-e)

2013. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nemsokat filóznék ezen,mert azonnal levadász a rendőr,ha nincs világításod..

Persze ha csak a kukoricásban akarsz vele tombolni,akkor más a helyzet...

2013. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor a lényeg hogy minimum 5 Amper bírású kapcsolót vegyek ugye :)
2013. jan. 22. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4 Van neki, pont ez a baja -.-


Egyébként bármelyik mezei kapcsoló jó, ami elbírja az izzókat. (Bár én pl sose kapcsolom le a világítást, kit zavar?:) Ugye, ha leállítom, és kiveszem a kulcsot, akkor az én mocim nem küldi akksiról tovább.)

2013. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kedves 4. válaszoló arra célzott, hogyha lekapcsolja a pilácsot, akkor a törvény őre lekapcsolja, és a kezébe nyom egy szép sárga csekket, mert motorkerékpáron lakott területen kívül-belül kötelező a világítás.
2013. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm adam,jó látni,hogy van aki gondolkodik is...:-)
2013. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!