Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van ez a KRESZ-tanfolyamo...

Hogy van ez a KRESZ-tanfolyamoknál?

Figyelt kérdés

A legtöbb autósiskola honlapján írják, hogy pl: "Következő tanfolyamunk 2013.január 28-án 16 órakor indul"


Szóval akkor csak odamegyek a megadott időpontban, vagy estleg valahogy előre jelentkezni kell?


Mert a honlapon erről nem írnak semmit.


[link]


Nektek hogy volt?


2013. jan. 22. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem mehetsz tanfolyamra. Azért írják a következő időpontot, hogy előtte odamenj és jelentkezz és fizess valamit.
2013. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
ez most komoly? hány éves vagy? biztos, hogy muszáj neked vezetned?
2013. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az úgy van hogy odamész valamikor és közlöd hogy szeretnél jogsit. Aztán elmondják, hogy milyen papírokat kell kitöltened, és miket hozz magaddal, majd lehet hogy már akkor ki kell fizetned az elméletet. (vagy pár nappal később, vagy első elméleten, stb.) Ezt követően mondják, hogy mikor indul a következő tanfolyam. Ha elég sok ember jelentkezik, és csak sok idő múlva indulna, akkor van hogy hamarabb is van kezdés. (tehát mondjuk nem február 10-én, hanem január 27-én) Mondjuk ha te beállítasz 15 emberrel, hogy szeretnétek KRESZT tanulni, lehet, hogy már holnap indítanak egy tanfolyamot miattatok. Ez attól is függ, hogy mennyire tanuló centrikus az iskola, illetve mennyire magán (egy kft, egy bt, egy egyéni vállalkozó, stb.) A szomszédom pont oktató. Ha most budapesti lennél, ide már akár holnap is jöhetnél, és az is lehet, hogy rajtad kívül max. még 2-en jönnének az elméletre, hogy senkinek ne kelljen heteket várni, illetve ne tömörögjetek 30-an egy teremben.
2013. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké, de a honlapon az áll, hogy 28-án indul a tanfolyam. Szóval akkor mindenképpen indul, akárhányan jelentkeznek, nem?


És nem írják sehol, hogy előre oda kéne menni.

2013. jan. 22. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy oda kell menni, kifizetni a tanfolyamot meg a vizsgadíjat. -.-. Azért van ott az időpont, hogy előtte odamenj és megbeszéld a dolgokat, hány alkalom, mennyi idő meg stb... Igaz h én most mentem elsősegélyre, és ott az előtte való nap telefonáltam oda h lehet-e még menni... De igaz hogy az elsősegély más minta KRESZ. Úgy h ha nem akarsz lekésni arról a tanfolyamról, akkor menj be előtte pár nappal. Mert ha oda állítasz akkor mikor kezdődik csak úgy..... Nem lesz jó. Pl az oktatónak van nyomtatványa, ott vannak felsorolva a nevek, és minden órán alá kell írni érkezéskor, és távozáskor is, hogy ott voltál...
2013. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hallod. Figyelj

Ott gy telefonszám ,hívd fel őket előtte és kérdezd meg. De ne most! -hanem rendes ügyfélfogadási időbe.

2013. jan. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na jó, végülis írtam nekik egy email-t, és azt mondták, hogy nem kell előre bejelentkezni.


Szóval nem volt igazatok..

2013. jan. 23. 17:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor most biztosan örülsz. Tulajdonképpen akkor minek kérdeztél, ha mind hülyék vagyunk? :)
2013. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy hülyék vagytok..

Csak az, hogy nem volt igazatok, ennyi.

2013. jan. 23. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem azt jelenti hogy nem volt igazunk. Mi csak azt mondtuk el, ahogyan nálunk történt. Ennyi
2013. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!