Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen akkumulátor kell bele?

Milyen akkumulátor kell bele?

Figyelt kérdés

Mitsubishi Colt 1.1-es a kocsim, 2007-es gyártású. A könyvében az van, hogy 42 Ah vagy 61 Ah akkumulátor mehet bele, és a Bosch márkát javasolják.


Most a Tescoban 30 % leárazás van Bosch akkumulátorokból, de az Ah szám (ez nem tudom mi), nem stimmel. Az akciós újságban a következő Ah számok vannak (16 ezer és 30 ezer közötti árban): 45, 56, 70, 90. Ezek közül jó valamelyik bele?



2013. jan. 23. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
42-61ah bármilyent tehetsz bele de inkább a magasabb ah tegyél bele csak arra figyelj hogy méretre beférjen bosch nem fontos hogy az legyen lehet más márka is de ha a tescós mellet döntesz akkor 56ah-at válaszd a méretre figyelj és hogy melyik oldalt van a + és a -
2013. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos volt.
2013. jan. 23. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Óvatosan a nagyáruházakban akciózott akksikkal, nagy részük igen rövid életű lesz, nekem egy év után megadta magát. A márka nem lényeges abból a szempontból, hogy mit javasolnak az autóba.

Ezt érdemes elolvasni:

[link]

2013. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt is. Nagyon jó a cikk, nem tudtam, hogy ennyi mindenre kell figyelni.
2013. jan. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!