Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul be az autó, hogyan...

Nem indul be az autó, hogyan inditsam be?

Figyelt kérdés

Ha reggel hideg van,alig akar beindulni az autó,elforditom a kulcsot beindul jár pár másodpercet és egyszerűen leáll,már próbáltam úgy is hogy inditás közbe gázt adok,mikor beindul akkor is nyomom a gázt de hiába úgy is leáll,miivel ez céges autó,a munkatársaim úgy csinálták a turbóba valamilyen sprayt fújtak,és akkor nekik általában beindult,de a spray elfogyott,Reggel próbáltam inditani,beindult járt pár másodpercig,aztán fújtam a sprayt de semmi nem indult be.Délelőtt vette a hideg inditót,ahogy hazaértem meg is próbáltam beinditani de már az akksi még az önditót sem tekeri.

Szóltam a főnökömnek hogy nem indul a kocsi az meg basszik rá.Szerintetek vegyem ki a két akksit a kocsiból és hozzam be a házba pár órára hátha úgy beindul? Mert már az öndinditó a motort se tekeri.Egyébként V8 túrbódiesel.


2013. jan. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt akkor elsőkörben töltőre kéne rakni.. Attól hogy beviszed a lakásba semmi nem fog változni.
2013. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Locsold le az adagolót, és a porlasztó csöveket egy-két vödör forró vízzel (lassan!), és vagy bebikázzátok valakivel, vagy feltöltöd az akksit.
2013. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahogy én is ilyenre gondoltam,majd holnap reggel hivom a főnökömet hogy küldjön egy kocsit,hogy bikázzuk be a gépet,mert akksi töltöm az nincs.
2013. jan. 23. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen szörny ez?
2013. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az aksid le van feküdve ,kizárt a bikázás. Nem fog sikerűlni ....Főleg egy ekkora "böszme " motornál...

Milyen vas ez ?

2013. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!