Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha cross motoral meg próbálok...

Ha cross motoral meg próbálok le lépni a rendőr elől akkor ő meg lőhet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem de utánad mehet, eset súlyosságától függően erősítést kér, ha akarnak elkapnak, és akkor gebasz.
2013. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelmeztető lövést leadhat, de ha nincs rá gyanú, hogy bűncselekményt követtél el, akkor nem fog rádlőni. De ne legyenek kétségeid, ha menekülsz egy rendőri igazoltatás elől, el fognak kapni, mert az szabálysértés.
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor lépj le, ha vidéken vagy, tehát le tudsz menni pár km-en belül egy földútra, vagy ki a mezőre, legjobb, ha az erdőbe tusz menni. Egyszerűen nincs hogy elkapjanak, hacsak nem fognak ott várni, ahol letértél, mikor haza szeretnél menni :)
2013. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az útca ahol megyek végig mező mellet van csak vissza kell fordulni patakal mocsáral stb.
2013. jan. 23. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog rád lőni, ez nem a Cobra 11. A fegyver alapvetően önvédelemre van náluk, egy igazoltatás elől krosszmotorral menekülő hülyegyerek miatt nem fognak lövöldözni.
2013. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen helyesírással nyugodtan meglőhetne.
2013. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lőhet meg. Egyébként én is most gondolkozok egy mz-n, hogy határba jó lesz az. Nem hiszem hogy az új Astrával utánam jönnének...
2013. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De a régi Lada Nivák még ott vannak...
2013. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát felénk már nincsenek. Néha szokott lenni a környéken egy Navara, de azt évente ha 2x látom.

Amúgy közúton krosszmotornak nincs értelme. Én is falun lakom, én csak a határban használnám, ott viszont egyáltalán nem járnak. Amikor még nem volt biztosítás a motoromon, meg bukóm se volt addig a falvak között földúton jártam, bent meg ilyen macskaköves, meg földes mellékutcákon.

2013. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!