Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kaphatok ha B-s jogsival...

Mit kaphatok ha B-s jogsival megfogna a rendőr yamaha dt-125 enduroval?

Figyelt kérdés

Papírjai nincsenek rendszám sincs rajta.

Azt mondanám h.é 50-es és hármasban gurulok oda hozzá+a jogsim mellé rakok egy 5 ezrest így jó lesz nem?

De a kérdésem az lenne h. ha nem veszi be stb mi lehet a legrosszabb amire számíthatok?


2013. jan. 20. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nem annyira hülyék a sünök mit ahogy kinéznek, tiltott vezetés vagy valami ilyesmi ha van segédmotoros biztosítás a motoron akkor pedig még okirat hamisítás ,nem nagyon éri meg mostanában 125ccm 50-esnek hazudni régen még elment de manapság már nem
2013. jan. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha agyas a zsaru, akkor onnantól tolod a járgányt, ha még lelkes is, akkor le is foglalja tőled, mielőtt feljelent.


"a jogsim mellé rakok egy 5 ezrest így jó lesz nem?

De a kérdésem az lenne h. ha nem veszi be stb mi lehet a legrosszabb amire számíthatok?"


1978 évi IV. törvény 253. §


"Bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő a vesztegető, ha az előnyt azért adja vagy ígéri, hogy a hivatalos személy a hivatali kötelességét megszegje, a hatáskörét túllépje vagy a hivatali helyzetével egyébként visszaéljen."


Csak, hogy tudd, mit kockáztatsz!

:)

2013. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy mit kaphatsz,nem tudom,bár a mai viszonyokat elnézve nagyon megemelkedtek a büntetési tételek.De azért leírom pár gondolatomat:5.000??? ha el is fogadja a pénzt-egyre többen nem merik-,akkor se ötezret.Egy A1 jogosítvány a B mellé kb.30-35 ezerből kijön.Én nem kockáztatnék.Meglátnám az út szélén hadonászó yardot,és a vérnyomásom a másfélszeresére emelkedne.Ha feljelent,az egy vagyon,kétszer kijön belőle a jogsi.Biztosítás nélkül meg nagy a kockázat.Ha meghúzol egy autót,vagy leversz egy újabb autóról egy visszapillantót,az több tíz-,vagy akár százezer forint.Arra jön az okirathamisítás,tiltott vezetés,stb.Talán még a B jogsi is rámegy.Szerintem ne kockáztass!
2013. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja!Amúgy-minden előítélet,és rosszindulat nélkül-megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?

Köszönöm!

2013. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Falun lakok am és öszéntén csak a mamámhoz fogok lemenni vele ebédelni. Amíg apám svájcban van addig nem tud róla remélem ez így is marad am 18 vagyok.
2013. jan. 20. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem,és köszönöm válaszod!Nem szeretnék lavinaszerüen egy újabb vitát elindítani,a korod csak azért kérdeztem,mert a baráti,ismerősi körömben megoszlanak a vélemények az A korlátlan jogosítvány megszerzésének korhatári emeléséről.Én sem alakítottam ki még az álláspontomat,de sajnos a Te hozzáállásod is a jogalkotók mellett szól(sajnos).Kérlek ne érts félre,nem megbántani szerettelek volna,őszintén mondon távol álljon tőlem.Én 30 évesen kezdem el tavaly a motoros jogosítvány megszerzését(majd idén fejezem be),és ott is megoszlottak a vélemények.Bár lehet, hogy a fiatal korosztály egy kicsit tényleg lazán kezeli ezt a témát. Na de sebaj! Széles utat,és persze hatóság-,és balesetmenteset!

:-)

2013. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!