Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan szerzik a külföldi...

Honnan szerzik a külföldi sérült autókat itthon?

Figyelt kérdés
A napokban csúsztam le egy audi a4esről ami enyhén sérült volt. Az autó a sérülésen kívül patika állapotú volt, szervizkönyvel. Idehaza 360ezer ftért tudtam volna elhozni, és nem értem, hogy honnan szerzik úgy, hogy ezen haszna is van. Hol kell keresgélni, mert a mobile.de oldalon pl ennél sokkal drágábban van csak, ez az ember kb 150ezer ftért vehette és tényleg hibátlan volt a kocsi csak összetört.

2013. jan. 23. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lopott autókat szándékosan "koccintanak", hogy balesetesnek nézzen ki, mintha karambolos lenne. A nyeremény 100%, mivel lopott kocsikról van szó.
2013. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen ertem. Adott egy kulfoldi papiros auto nagyon szep allapotban serulten, es ezt lehet nagyon jo aron megvenni itthon. Honnan szerzik ezeket? Forgalombahelyezhetoek
2013. jan. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!