Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kaptam 2 csekket a...

Miért kaptam 2 csekket a kötelező gépjármű biztosításomról?

Figyelt kérdés
Wáberernél kötöttem biztosítást és kaptam év elején egy csekket, befizettem és ma megint kaptam egyet, de nem tudom miért, mert ezen is az szerepel, hogy kötelező és ugyanarra az időszakra vonatkozik (1.hótól-3.hóig)
2013. jan. 24. 15:52
 1/3 szántóvető ***** válasza:

lehet hogy késve fizetted be az elsőt és ismét küldtek egyet

ugyanarra az időszakra.

2013. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fizettem be késve, mert most váltottam és febr. 1 volt a fiz. határidő. A második csekken kevesebb összeg van, valami BÓNUSZŐR biztosítást levontak belőle és ennek is ugyanaz a fiz.határideje, nem lehet szerintetek, hogy helyesbítés? Mert az előzőből nem vonták le ezt a bónuszőr biztosítást?
2013. jan. 24. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokal egyszerűbb lenne, ha fognád a telefon és felhívnád őket! Az ügyfélszolgálat nem találgat, hanem megmondja a tutit!
2013. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!