Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi lehet átlagba, Angliába...

Mennyi lehet átlagba, Angliában a kötelező gépjármű biztosítás?

Figyelt kérdés

Több oldalt is találtam, ahol ki lehet számolni, de valahogy mindegyiknél havi 1000font fölött jött ki a számolás.

21éves vagyok, 3éve van jogosítványom, soha nem okoztam balesetet. Tudom-tudom, minél fiatalabb vagyok annál drágább, minél régebbóta van meg a jogsim annál olcsóbb, de azért 1000font?! ne vicceljünk már, épp hogy többet keresek 1000fontnál havonta ! Nem hogy még kötelezőre ennyit fizessek... nevetséges

Szóval valaki tudna segíteni mi lehet a gond?!



2012. nov. 5. 14:50
 1/4 zsoaberdeen válasza:

szia, összehasonlító oldalakat néztél? mint comparethemarket.com, confused.com, gocompare.com, stb

vagy csak találomra kerestél? Havi 1000? biztos nem éves összeg? Az abszurd. az adataidat elnézve kb havi 80-150 a biztosítás.

mikor én először kötöttem 2006-ban, 25 voltam 4 éves jogsival, (nem a legolcsóbb biztosítónál) fizette 95 fontot havonta. most 2012 van és 54 et fizetek.

Amúgy a kocsi korától is függ. Nem tudom mi féle és hány éves, de pl ha nem jobb kormányos, szóval magyar rendszámú, akkor bizony magas a biztosítás. nem is éri meg magyar rendszámúval közlekedni.

majd visszanézek, hogy találtál-e megoldást. de annyit még mondok, hogy insurance és tax nélkül ne vezesd az autót, mert a rendőrség elkobozhatja, és ha 3 napon belül nem fizeted ki a büntetést, mutatod be a hiányzó papírt, és váltod ki az autódat, akkor bezúzzák.

amúgy nem vehetsz road taxot az insurance cerificate nélkül.

szia

2012. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia, köszönöm a gyors választ !


igen, igen azokon az oldalakon néztem, én is úgy tudom, hogy 100-150font körül kéne lennie körülbelül, nem az autón nem magyar rendszám lenne, jobb kormányos, viszont annyi van csak, hogy újabb kocsi, Audi A5, 2008as, de ahogy nézegettem a biztosítást nem sokkat számít, hogy új vagy régi autóról van-e szó, 30-40font plusz költség egy újabb kocsi ha jól számoltam. Igen, köszönöm, hogy mondtad de eszem ágában sincs autót vezetni biztosítás nélkül !!

2012. nov. 5. 15:58
 3/4 Mr.Bone válasza:

Ha 25 alatt vagy akkor több mint 1000 fontba is kijöhet a biztosításod egy kissebb gépjárműre is mivel Gold szintű besorolást kapsz.. a depositod lesz csak 1000 vagy joval több.. ha nincs no claim bonusod akkor felejtsd is el. itt azért ilyen olcsok az autok mert nagyon drága fennt tartani. ha van ismerosod aki idosebb akkor az mehet elsőnek "MAIN" drivernek es aztan te . az valamelyest segit. emelett az sem mindendj milyen cimen laksz..


Bocs hogy nem irtam ékezeteket de angol bill :)

2013. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évi 1000 font,nem havi,elnézted!!
2014. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!