Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet kicserélni egy...

Hogyan lehet kicserélni egy belső kilincset? Opel Astra g.

Figyelt kérdés
Csak a kilincset szeretném kicserélni minden más rendben van, csak nem tudom kiszedni a másik ajtóról (alkatrész) a kilincset,ötlet?

#Opel Astra G #belső kilincs
2013. jan. 24. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
le kell szedned az egész kárpitot. a csavarok jól látható helyen vannak, csak az egyiket kell úgy kiszedned, hogy a kilincset kihajtod mint ha nyitnád, és ott lesz még egy csavar.
2013. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja meg az ablak tekerőn van egy műanyag karika a (kárpit mellet) azt kell elmozdítanod, és lejön.
2013. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a többiek miről beszélnek, de amit én szereltem, azokból csak hőpisztollyal lehetne kiolvasztani a műanyag elolvasztásokat és utána műanyag hegesztővel visszahegesztve oldható meg a cseréje. Ráadásul a kapaszkodóval együtt lehet csak levenni a kárpitról. Egyszerűbb kárpittal együtt cserélni.
2013. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ezt néztem én is hogy nem csavar van benne hanem valami nem is tudom mi, amit nem lehet kicsavarni, inkább kihúzni valahogy,kárpittal nem jó mert a kárpit az alkatrészen nagyon rossz állapotban van.
2013. jan. 25. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egy műanyag tüske és melegen van elolvasztva a vége. Olyasmi mint egy szegecs, csak műanyagból. Ha egy hőlégfújóval megmelegíted az elolvasztott részt, akkor kilágyul és ki bírod húzni. Persze ez nem egyesével van, hanem minden egyes tüske egybe van öntve a kapaszkodóval, ezért csak úgy tudod levenni, ha egyszerre melegíted őket és közben folyamatosan feszíted. Ha sikerül, akkor a helyére illesztés után, egy forrasztópákával elolvasztod a műanyag tüskék végét és kész is van. Azért lehet, hogy jobban jársz, ha nézel egy kárpitot hozzá bontóban. 2-5e Ft. körül már kaphatsz hozzá!
2013. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem igazság szerint, csak a króm kilincs kellene belőle!
2013. jan. 25. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam! :)
2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, az f astrával tévesztettem
2013. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!