Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonhoz ha rendelek az...

Simsonhoz ha rendelek az internetről henger tőcsavarokat, akkor kb mennyiért fogják nekem elküldeni, vagy kihozni?

Figyelt kérdés
a 4 db tőcsavar max 10dkg lehet
2013. jan. 8. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
2 kiló alatt el lehet küldeni levélben - de a tőcsavar szinte filléres tétel.
2013. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egy helyi alkatrészboltból megvenni, ez nem olyan amiből a neten jobb a választék.
2013. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy hogy veszed. Velószínű ajánlott levélként küldik, ami ~900ft(vagy 600körül van?). De ha utánvétellel veszed akkor az még +900ft.

Vagy ha futárszolgálattal küldik akkor meg 1000+

A tőcsavarok meg mennyibe kerülnek? 400ft?


Szóval könnyen kiszámolható hogy nem éri meg.

Inkább menny be egy közeli nagyobb városba ha kell, aztán ott csak van motoros bolt ahol árulnak ilyet. Vagy egy csavarbolt. Szerintem ott is lehet kapi megfelelő tőcsavart(vagy mondhatnám ászokcsavarnak is, ugyanaz)

2013. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ma rendeltem CD-t ajánlott levélként, 500 forint volt, szerintem ez se lehet több!
2013. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát ma voltam a motorosboltban, és nem volt, azt mondta 15-ig leltároznak a nagykernél, és majd csak utána tud hozni, van egy bicikli bolt, ahol árulnak motoros alkatrészeket is, majd oda bemegyek, megnézem, ha ott se lesz, akkor kénytelen leszek kivárni a 15. vagy még tovább...
2013. jan. 8. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Csavarbolt nincs?

Elviszel 1-et, az alapján valószínű tudnak adni.


Ott megnézik neked a méreteit és a menetemelkedését is.

2013. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát van csavarbolt...
2013. jan. 9. 14:44
 8/8 anonim válasza:

szia!menj be a csavarboltba,kérj egy darab 8.8-as menetesszárt,abból kb kijön 5-6db,+kérj hozzá toldóanyát..

a gyári simson töcsavar m6 méret,semmi extra.

A toldó anya meg kb 6x hosszabb a normál m6 os anyánál,tehát jobban meglehet húzni....

a toldó anya van vagy 30ft,a menetesszár kb 100ft...

Csavar-csapágy boltban dolgozok..+szerelő a szakmám

2013. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!