Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki ignis 4x4 1.3GLX ről...

Suzuki ignis 4x4 1.3GLX ről mi a véleményetek? Hóban kisebb hegyen jó téligumival menne?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a 4 kerék meghajtású suzi,hóban, téligumival nagyon jól megy !
2013. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt havazásos időben volt szerencsém kipróbálni (Abs javításra érkezett ) kellemes csalódás volt vele menni ..úgyhogy nekem bejön :)
2013. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Én egyszer nyáron ültem ilyen autóban, aszfaltúton, így azon kívül, hogy hangos, semmit sem tapasztaltam az összkerékhajtásból. De hangosnak baromi hangos volt.

Tudtommal nem is kapcsolható az összkerékhajtása, így az állandó magas fogyasztása is negatívum.

Ha van rá lehetőséged, szerintem nézz körül személyautósabb autók közt is, az Ignis "traktorságát" többen mondták már, de nem tudom, ebben az előítéleteknek mennyi szerepe van.

2013. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thomech ***** válasza:

Még a falon is felmászik ilyen párosítással, nagyon jó nekünk is Ignis-ünk van és hát szoktunk vele föld úton, terepen menni és nagyon jól jön, hogy magas (sajnos a miénk nem 4x4-es)

A 4x4 pedig nem állandó nincs is olyan gyári suzuki ami állandó lenne, kapcsolható és az elektronika 60-70 km/h nál automatikusan lekapcsolja a hátsó kerék hajtását!

2013. márc. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!