Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós oktatás, halasztás vagy...

Autós oktatás, halasztás vagy folytatás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A történet kicsi hosszú lesz! Augusztus 18.-án kezdtem el a vezetést amit nagyon vártam, mert gyerekkorom óta rajongok az autókért. De ez pár hét alatt megváltozott. Kép alapján kedves, türelmes oktatóra számítottam de nem azt kaptam... Bármi apró hibát vétek azért mindig alaposan le vagyok szidva és itt a leszidás alatt eléggé \'durva\' dolgokat értek. Önbizalmam teljesen elvette pedig 2 nap múlva vizsgázok rutinból. Sőt most már annyit \'kaptam\' , hogy el is ment a kedvem a vezetéstől és a rutin vizsga után \'halasztanám\' a további vezetést minimum tavaszig vagy esetleg jövő nyárig. De az oktató váltás már 100%. Nem létszükséglet a jogsi ezért is lenne jó pihentetni, de sokak szerint hiba lenne félbehagyni. Mit tegyek? Mi a jó döntés?
2009. szept. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Vizsgázz le rutinból és szerintem utána válts oktatót, persze ez nem annyira egyszerű,legalábbis 1,5éve ehhez külön papírokat kellett elintézni,meg bemenni a felügyeletre. De szerintem inkább ne szüneteltess.
2009. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba. Ha nem jösz ki az oktatóval, válts. De attól még sikerülhet a rutinod, hogy az oktató nem türelmes. Vizsgán nem fog meg sem szólalni, ha tudod a követelményeket teljesíteni átmész. Ha nem sikerülne, Isten ments!!! akkor menj át másik oktatóhoz és vele folytasd.
2009. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lődd fejbe magad!!

MOst komolyan: ha már eddig eljutottál, akkor nem egyszerűbb megcsinálni. válts oktatót aztán szevasz

2009. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne hagyd abba, mert az a kevéske "rutinod" is elmegy ha szüneteltetsz. ha ennyire nem jöttök ki az oktatóddal akkor válts, mert idegesen, görcsösen nem lehet vezetni.

(az ém oktatómmal sem indult túl rózsásan a helyzet, én úgy voltam vele, megvárom a rutinvizsgát, és aztán a reakciója függvényében fogok cselekedni. hál istennek rutinon átmentem és megdicsért. aztán forgalomban nagyon jól összekovácsolódtunk. akkor már ritka volt az az óra ahol nem mondott valami szépet.nagyon kellemes emlékeket őrzök vele kapcsolatban, és a mai napig hiányzik és mindez már 1 éve.)

2009. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válts oktatót és folytasd, beszélsz az autósiskola vezetőjével és megmondod neki hogy másik oktatót szeretnél, semmi papír nem kel hozzá, semmit se kell aláírni.
2009. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

FOLYTASD!

Ő csak azért kemény mert meg akar tanítani közlekedni

és ő fog vizsgára vinni!

Nem a vezetésről van szó,/Vezetni minden hülye tud "szamarat,tehenet"!!!

'Csak 1 oktató'!

Tel:0620 976 83 86

2009. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!