Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történt a tizenéves motoros...

Mi történt a tizenéves motorossal aki halálra gázolta a zebrán a nőt aki a zebrán akart átkelni? (a nő 100 métert repült) lecsukták, vagy megússza a szemét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
94%
Én nem hallottam:D de láttam a fókuszba azt mondják hogy külföldi volt én nem adják át. Vagy ez 1 másik sztori:D???
2009. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
2009. szept. 1. 21:15
 3/24 anonim ***** válasza:
és vajon milesz azzal a focistával, aki halálra gázolt egy biciklist éjszaka? na ő fogja tutira megúszni. eltusolják az egészet úgy ahogy van.
2009. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ezt már másik kérdésnél megvitattuk meg felhúztam magam, stb. Meglássuk, amúgy igen, tuti nem kap börtönt. neki szabad gyilkolnia.
2009. szept. 2. 11:02
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt öreg akárkivel megeshet h egy részeg f*sz elészédölög ezzel a nekifutással bujj vissza az anyádba aztán biztos h nem ütsz el senkit, mi a p*csáért kéne akárkit meghurcolni ezért, inkább elgondolkodhatnánaqk hogy a kocsma előtt baszkodják fejbe petrencésrúddal aki ittasan biciklire ül.

Másrészt aki vakegér és nem tud odafigyelni a körülötte lévő forgalomra az megdöglik, nem egyrésztvevős egyik baleset sem, elbaszta, beszopta ennyi a sztori aztán a sündőrség okoskodhat de itt már nincs joga rendet tenni utólag senkinek.

Amúgy én se éreznék egy fikarcnyi lekiismeret furdalást se ha egy részeg f*szfej kiszédül elém és elnyomom, megesik az ilyen ha közlekedsz, tipikus példája a rosszkor rossz időben volt esetének, még jó h egyáltalán megállt utána megnézni h mi van sokan lehet h le se szarták volna aztán a büdös életbe nem tudják meg h ki volt.

2009. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
És legalább tisztességesen írni tanulnál meg a "jóédes" anyanyelveden, meglátjuk, apafej!
2009. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
hát én pl ugy vagyok azzal a focis kö*öggel hogy ugy is megusza mert van pénze!amugy meg nem hinném hogy részeg lett volna a vinyiglis ezt csak azert mondják hogy ködösitsenek és rákenjék a balhét a bringásra!az autót ahogy elnéztem a tévében nem 90el ment a 100% amugy meg láthatósági mellény volt rajta és az a paraszt focista használta az országutit akkor meg kellet volna hogy lássa!amugy a kérdésre válaszolva én sem hallottam erröl!de ha pénze van megussza tuti!
2009. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

junius 11én nekem is volt 1 balesetem egy részeg faszi a kocsma elött felpattant a biciklire és én azzal a lendülettel telibe kaptam egy segédmotorral.

a helyszinelők ellenem voltak az ivócimborák majdnem nekem ugrottak de mikor egy honap molva behivtak a megyei kapitányságra tanuvallomást tenni az a rendör nagyon az velem volt.kül nnak az nembernek semmi baja nem lett nekem bal kulcscsonttörés bal bokán nagy seb és a jobb lábamba meghúzodott 1 szalag(ezt csak mellékesen irtam le)

de remélem nem vonják bognárt felelőségre mert itt egy cikk miszert a biciklis ittan volt:

[link]

14/F

2009. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

17:55ös.

ha betartjuk a sebességkorlátozást, és figyeljük az utat, akkor akármennyire is részeg az illető, kitudjuk őt kerülni, főleg éjszaka, amikor szembe kb senki sem jön.

2009. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
te tudod mennyi a 100 méter? ha egy motoros mondjuk kanyarba kicsúszik, jó cuccban van, és csak csúszik előre, (nézz meg pár balesetet youtube-n) akkor sem "repül" 100 métert! Maximum 5-öt! És nekem a véleményem az, hogy a zebrán igenis nézzenek körül, nem hiszem el, hogy nem látta a motorost. A motoros meg bízott benne, hogy nincs olyan hülye, hogy lelépjen. Gondolom... 14/L vagyok, motoros családom van, én is motorozok, friss jogsim van. Egy ismerősbe (motoron) hátulról ment bele egy kocsi. Amint érezte a löketet leugrott, és ő nem lett "totálkáros" mint a motor....
2009. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!