Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok nekem ilyen dízel...

Tudtok nekem ilyen dízel kocsikat mondani?

Figyelt kérdés

Ugye volt régebben az Audi A2 1.2 TDI, ami elment 3-4 literrel, de elég bután nézett ki. Meg azért öregek már!

Szóval tudtok nekem olyan újabb, 3-6 éves kocsikat mondani, ami dízel, kb. ennyit eszik és azért autó formája van?


2013. jan. 31. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Opel astra H 1.3cdti


Aszfaltot nem gyürsz vele,de 4literből megáll ha nem taposod ki a belét.Fiat motor van benne,sokan fikázzák,de nekem bevált.1éve vettem,3évessen,azóta 30ekm mentem vele,gyertyákat cseréltem ki.Nagyobb hiba még nem volt

2013. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Opel astra H 1.7cdti


101 LE, 240 Nm már a dinamikusabb haladáshoz is elég. Japán motor van benne.

Gyári fogyasztása 4,2 liter/100 km lenne, de a valóságban inkább 5,5-6.

2013. febr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát az 5,5-6 az nagyon sok! Amit írtam az a valóságban is elment 3-4 literrel!

Az Astrának utánanézek!

2013. febr. 1. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha meked nagyon sok az 5 liter, akkor nincs miről beszélnünk.
2013. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te 5,5-6 litert írtál, ez majdnem a duplája a 3-4-nek!! Amúgy az 5-6 egy dízel autónál teljesen átlagos fogyasztás! Ilyet nem nehéz venni! Én olyat keresek mint az Audi volt, hogy valóban elment 3-4 literből, persze újabbat!
2013. febr. 1. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 5,5-6 litert én írtam.

Ahogy gondolod... Azért egy ilyen autó 1,3 tonnás, nem papírból van, elég sok kényelmi felszerelés van benne. El lehet benne férni akár 4-5 embernek is hosszú távon is viszonylag kényelmesen. Nincs túlárazva és az enyémben pl 10 légzsák is van. Nekem inkább ez a szempont, nem az, hogy 4 vagy 5 litert fogyaszt. Pedig elég sokat használom. De persze kinek mi a fontosabb... csak egy ötlet volt a kérdésedre.

2013. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiat (Grande)punto 1.3 Mjet.
2013. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!