Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot ajánlanátok első...

Milyen autot ajánlanátok első autonak?

Figyelt kérdés

Már 2 éve van jogsim. eddig apám peugeot 307 esét vezettem..


Mostanában gondolkodtam el rajta hogy vennék egy saját autot ebben az évben. 6-800.000Ft-ért nézegetem a kocsikat. Főleg dízel érdekelne aminek jo a fogyasztása, nem túl kényes a motorja, olcso hozzá az alkatrész, ha odalépek neki akkor menjen is, és ne legyen 20-22 évesnél öregebb.



2013. jan. 28. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 307-hez vagy szokva, akkor az 1.6 HDi kiváló választás lehet!
2013. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy csak mi fogtunk ki rosszat de nem tartom megbizhatonak a hdi motorokat.. szerelhetőségről meg nem is beszélnék... tul sok elektronika van benne szerintem.

Bár lehet én vagyok maradi :) Azért köszönöm! Más ötlet?

2013. jan. 28. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ezeknél a modernebb dízeleknél könnyen előfordulhat, hogy költeni kell rá. Mondanám a szívódízelt, de az akkor se megy, ha odalépsz neki.:D Egyébként én az írásod alapján úgy érzem nem mennél vele túl sokat, abban az esetben márpedig felesleges a dízel. Ha 10-15k-nál nem mész többet egy évben, akkor én egy 1.8-2.0 körüli alsóközepes benzinest vennék.
2013. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Golf, Astra, Ford Focus, ezeknek a dizelje is elég jó.
2013. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Tehát ha évente nem mennék vele többet 15-20ezer km-nél akkor nem is éri meg dízelt venni? és benzinesből mit ajánlanátok konkrétan?


Dízelből sokan dícsérik az 1.9 tdi audikat pl az a4es vagy a 80as... ezek is jok lehetnek?

2013. jan. 29. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Na most olcsó autót akarsz vagy nem?:D Azért az Audi nem tartozik a legolcsóbbak közé. De egy ilyesmi A4 szerintem vállalható, ha találsz egy jó állapotút: [link] Bár költségek szempontjából jobb lenne mondjuk egy Golf III (esetleg IV) vagy pl Ibiza ugyanezzel a motorral.
2013. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a 80-as Audi, az is jó választás lehet, mert a világból is kimennek az 1.9-es TDI motorral. Nemhiába tartják még 20 évesen is elég jól az árukat.
2013. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-800 000 forintért már kapsz normális Ford Focust, Opel G Astrát, Toyota Corollát('97-es széria), Mitsubishi Carismát, Mazda 323-ast, Renault Meganét. Ezek alsó-középkategóriás kocsik, rengeteg van belőlük, megbízhatóak.
2013. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!