Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat PD TDI '01 csendesítés...

Passat PD TDI '01 csendesítés lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés

Elment ma két 25 körüli nő a kocsim előtt. A párbeszédjük annyi volt, hogy:


-csaj1 Fúú de beteg hangja van ennek

-csaj2 Ja blááá


Majdnem elsüllyedtem szégyenemben! Ráadásul ez egy menő kávézónál történt meg!

Mivel lehetne kicsit lecsendesíteni a motort, hogy többet ilyen ne fordulhasson elő? Azért gond csak nekem, mert errefelé nagyon sokan ismernek engem! És nem szeretnék még egyszer ilyen helyzetbe kerülni!

Szóval mi lenne a megoldás?


2013. febr. 1. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, nagy gond, ha az ember autója nem eléggé menő. Javaslom, hogy add el, az árából vegyél egy kellően szakadt, de még épp használható benzines E39-es BMW-t, aggass rá szárnyakat és "M5" feliratokat, aztán rögtön a tiéd lesz a legmenőbb autó a környéken. Vagy ha ezt nem érzed elégnek, vehetsz valami drágább, igazi csajozós autót, de ahhoz több pénz kell.

Ha meg inkább megtartanád a Passatot, akkor szokj hozzá, hogy a PD TDI szeret kerepelni. Érdemes ellenőrizni, hogy a motortéri műanyagok nem szabadultak-e el, mert 12 év alatt valószínűleg legalább egyszer találkoztak olyan szerelővel, aki úgy gondolta, nincs rájuk szükség, ezért nem tette őket rendesen a helyükre vagy kifelejtett valami rezgéscsillapító elemet. A motorháztető belső szigetelése is csodákra képes, ha ténylegesen megvan és nem libeg a helyén, ezzel felerősítve a hangot.

Ha még a kipufogó is jó (ha van benne flexicső, az szeret szétégni), akkor mást nem tudsz tenni.

2013. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Muhaha!

Így jár, aki fosvágent vesz!

Érdekes módon az én francia de szintén dízel sz@romra nem mondanak ilyet, mivel fele hangja van, mint egy fosvágen dízelnek.

2013. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azok a csajok bizonyára nagyon érthettek az autókhoz.... Ne adj az ilyenek szavára, ha meg vagy elégedve az autóddal, akkor no problem.
2013. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a francia dizelek hangját utálom, olyan hangosan kerregős, rikácsolós. A PD TDI-nek legalább jó mély és határozott hangja van, nekem kimondottan teszik.
2013. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nem hallottál még francia dízelt, ha szerinted az hangosan kerreg.
2013. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Milyen egy szerencsétlen egy ember lehetsz te istenem. Ha nem lukas a kipufogód már pedig egy PDTDI nek gondolom nem lukas akkor sehogy,a dieselnek ilyen a hangja és ki nem szarja le a csajokat irigyek.

A fosvágenes okostojásnak meg csak annyit hogy 685 000 km el adtam el a b6 os PDTDI passatomat na? hoppá mi? Te kis suzuki betyár :D

2013. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Eddig fel sem tünt ????????

Ilyen hangja és kész ...mi a baj ezzel ?

Hallgass meg egy olyan autót amelyikbe a pudva alfa motort szerelték (külön hengerfejes ,hengerenként )

Akkor rájössz a tied még halk is :DDD

2013. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"A fosvágenes okostojásnak"

És most hova sz@rjak, hogy ennyivel adtad el? :D

Mire válaszoltál ezzel. Valahogy nem értem a hang meg a km futás közt az összefüggést.

2013. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

4-es vagyok

Nem azt mondtam, hogy a francia hangos, hanem hogy nem szeretem a hangját, a PDTDI-nek meg igen.

2013. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem érted mert láma vagy. Mi az hogy Fosvágen? Mindenkinek Volkswagen van a családba olcsó az alkatrész van minden polcon ha kell, de nem nagyon kell mert nem megy tönkre rajta semmi. Tehát miért szar? Mert nincs pénzed rá? Picit többet kell dolgozni és meg lesz az meglátod hamar...
2013. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!