Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sisakot vegyek ajándékb...

Milyen sisakot vegyek ajándékba a férjemnek?

Figyelt kérdés

Tavasszal van a férjem szülinapja és arra gondoltam, hogy egy bukósisakot veszek neki ajándékba.


Csak a legjobbak jöhetnek számításba.

Sport motorhoz kell (Hayabusa).


Van tippetek milyet vegyek? Vagy legalább milyen márkát?

Arai, AGV, Shoei, X-Lite ezek között vannak a legjobbak?


2013. febr. 1. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit problémás a dolog, mert a bukósisaknál az egyik legfontosabb, hogy tökéletesen illeszkedjen a fejre. Egyébként ezek közül, ha megteheted Shoei, vagy X-lite legyen (ezek a drágábbak a felsoroltakból) nagyon jó sisakok, nagyon csendesek, kényelmesek és persze biztos remekül védenek. Ne kelljen azért azt tesztelni.

De azt tanácsolom, ne te vedd meg neki, mert méretbeli probléma lehet.


Én használtam Nolan sisakot is, nem volt rá panasz, az is jó választás lehet.

2013. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy bukónál a méret az csak névleges. azon belül is lehet sok eltérés ami miatt kényelmetlen lehet. Ezért szerintem ne legyen meglepetés. Mindenképp próbálja fel vásárlás előtt.
2013. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne vegyél neki vakon sisakot. Nekem pl. a kb. 30. sisak volt jó, amit felpróbáltam.
2013. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Erre nem is nagyon gondoltam:(

Akkor lehet kihagyom a sisakot:(

Mit lehetne neki venni a motorral kapcsolatban?:)

2013. febr. 1. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
sisakot csak személyesen szabad venni
2013. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy motoros bugyid, és a megfelelő alkalommal tűzz bele valami ajándékutalványt, amiből vesz sisakot. :)
2013. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!