Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320d e46-ot milyen váltóva...

BMW 320d e46-ot milyen váltóval ajánljátok?

Figyelt kérdés
Manuális(5seb), Manuális(6seb), Automata(5seb) melyik a jobb, és miért? Melyiket választanád?
2013. febr. 1. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kézi hatossal, jobb az áttételezése mint az ötösé, az automatákkal meg sok nyűg van ha elhanyagolják a karbantartást, plusz a szubjektív véleményem szerint jobb a kézi.
2013. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy manuális, vagy automata azt neked kell eldöntened. Én pl. utálom a manuális váltót, rettenetesen. Ezért nagyon el is szoktam tőle, mivel automata autót vettem. Autósuliba manuálissal kellett mennem sajnos. Ma már manuális benzinessel konkrétan elindulni is csak kb 3-4 lefulladás után tudok. Meg városban, dugóban szerintem iszonyat kényelmetlen. Maradok az automatánál míg élek az biztos.
2013. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6-os kézivel (azért a 6 sebességessel, mert az erősebb)
2013. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!