Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonomra babetta gyújtás...

Jocek84 kérdése:

Simsonomra babetta gyújtás lett feltéve, és 12v indexesre van megcsinálva kompletten! Kérdésem az hogy, hogy bírnám megoldani hogy az aksimat tőltse a menet közbe?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs töltőtekercs alapból akkor bizony kell csinálni egy megfelelő töltőelektronikát.

Azt megtáplálni a világításra szánt szuflával ,aztán az meg, a megfelelően szabályzott feszültséggel és árammal tölti az aksit.

2013. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek bele az akksi?
2013. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kell rá index mert sokat járok sőtétben és jó ha látják hogy fordulni akarok
2013. febr. 2. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! A világításról töltsd az aksit, de mérj feszültséget, mert szabályzó nélkül lehet, hogy túltölti. Sajnos a kismoror barkács töltését nehéz szabályozni. A szándék mindenesetre jó.
2013. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tegyél fel az izzók helyett ledes égőket azok jobban vakítanak de miért tettél fel babetta gyújtást a jól bevált és kiforrott német gyújtás helyett ? A simson gyújtástól jobb nincsen nekem 2 simom is van de babettával má küszködttem az mz-mel már küszködttem de a simsonnal még nem :) de azon elivleg gyárilag van töltés csinálva ha mindene gyári mert az aksinak meg van a helye az enyémben mind a kettőben és a vezetékei is..
2013. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van benne feszszabályzó is amugy!akkor megprobálom a világító tekercsről!Köszönöm a válaszodat!
2013. febr. 4. 17:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint azért tettem fel babetta gyújtást mer én mindig a simson gyújtásal voltam ugy mint te a babettával!Meg jobban pörög tőle a motor!De azért köszönöm válaszodat!
2013. febr. 4. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:
A babetta gyújtás nagy előnye, hogy nincs megszakító. Ez vehetetlen előny.
2013. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simsonos vagyok az előbbi tudom hogy nincsen megszakító nekem is babetta gyújtás van az egyik Mz-men mert krosszozni használom és oda felesleges az aksi.. de egy jól karban tartott simson gyújtás normális megszakítóval és rendszeres karbantartással verhetetlen :) Ha fel lehetne szerelni az Mz-re a babetta gyújtás hajítanám le róla rögtön. Én a megszakítósat jobb szeretem az átláthatóbb és szerintem biztosabb a járása.!
2013. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azért majd kérlek írd már meg a végeredményt hogy sikerült e megoldani a töltést vagy nem és ha igen hogyan!

Nagyon megköszönném!

2014. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!