Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem egy SKODA FABIA 1.2...

Kinéztem egy SKODA FABIA 1.2 12V Classic kombit, vannak vele kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

47 kW, 64 LE

2004/11

219.000 km



2013. febr. 3. 10:13
 1/7 pagan ***** válasza:
19%
ne vegyél ilyen szart,nekem nincsenek jó tapasztalataim a fabiákkal,és skodát sem vennék,vannak ilyen kisautókból sokkal megbízhatóbb márkák is
2013. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hengeres Vw motor, és szinte az egész autó német. Ha jó áron hozzájutsz, szerintem jó lesz.
2013. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha Fabia kombit veszel akkor ne az 1.2-es motorral mert annak alig van ereje. Viszont az első válaszolóval nem értek egyet. Lassan 10 éves lesz a Fabia amit használok és a kopó alkatrészeken kívül nem kellett eddig semmire sem költeni. Szerintem egy megbízható kis kocsi.
2013. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az autóval nem is lenne baj ,csak bele tették ezt a semmire való motort !!!!

Csak a baj van velük ...

Nem is találkoztam olyannal amelyik ne zabálta volna az olajat ,vagy a lánc majd ki esett belőlük ..

Ezzel a motorral ne vegyél ,ilyet....

2013. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a Fabiák nagyon jó autók , nekünk is iylen van 11 éve és eddig semmi gond nem volt vele (1.4 mpi) , de ezzel a motorral én nem venném a helyedben , sok rosszat hallottam rola. Itt nézz utánna a kocsinak : www.nepitelet.hu
2013. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régen egy ismerősömnek volt ilyen fajta,kombi evvel a motorral,amikor en is utaztam vele nem vettem eszre semmi gondot.amugy 600000ft ert adnák,szoval az ára nagyon jó sztem
2013. febr. 3. 16:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,sokat írnak róla :)
2013. febr. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!