Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely kivitelű motorok a...

Mely kivitelű motorok a stabilabbak? (lent)

Figyelt kérdés
A robogó vagy a sport/gyorsasági motorok stabilabbak?Most egy yamaha mint-em van de valamiért mindig van vele baj ezért alkatrésznek eladom és nem is éreztem olyan biztonságosnak,stabilnak mint amivel vizsgáztam, egy honda dio zx.Most azon gondolkodok, hogy milyen motort vegyek, egy Honda dio zx-et (robogó) vagy egy honda mbx 50 vagy nsr 50 (sport/gyorsasági).

2013. febr. 3. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent, az hogy stabil a te felfogásodban?


Mert nekem a stabilitás azt jelenti, hogy a 300 környékén is stabil a motorom egyenesfutása és "tükörig" döntve és hajszálpontosan éven marad, rövid féktávon pedig nem "pattog el" a hring/pring aszfaltján.


A könnyebb és 50 ccm-es gépek kivitelük, vázgeometriájuk, súlyuk, felfüggesztésük miatt sem lehetnek olyan "stabilak" mint pl egy 1000-res sportmotor.

2013. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*éven - íven
2013. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy 40-50-es sebességnél melyiken érezném magam biztonságban, melyiknek jobb a menetsatbilitása?
2013. febr. 3. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy te melyiken éreznéd magadat biztonságban fogalmam sincs.

Egy kisebb kerekű motor általában kevésbé stabil mint egy nagyobb kerekű.

Szerintem vegyél egy nagyobb kerekű robogót.

2013. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szokratesz ***** válasza:
Az utolsó mondta az igazat. Magyarországi útviszonyokhoz 16os keréknél kisebbet választani butaság
2013. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!