Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az eddig "A" korlátozottnak...

Az eddig "A" korlátozottnak nevezett jogosítvánnyal (ami most A2 lett) hány kilowattos motort lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Egyik helyen azt olvastam, hogy 25, másik helyen meg azt, hogy 35 kw-os motort lehet vezetni. Ha lehet, csak tuti választ kérnék! Köszi előre is!
2013. febr. 4. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az A korlátozott nem lett A2. Van az Akorl., amivel 25 kW-os motort lehet vezetni, de ilyen tanfolyam már nem indul. Helyette van az új A2, amivel 35 kW-os motort lehet vezetni.
2013. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AK-val 25kW, A2-vel 35kW a korlát. Elvileg az Ak-t át tudod íratni A2-re, de gyakorlatban még nem működik.
2013. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) és ha át lehet íratni A2-re a jogsit, az körülbelül mikor lesz megengedve?
2013. febr. 5. 05:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg már át lehet íratni. Van olyan itt a gyik-en aki azt mondja ,ár meg is csináltatta és várja a kártyát.

Én konkréten tegnap voltam ocsmányirodában ez ügyben. Azt mondták hogy tudnak róla, de még nincs meg a rendszer hogy mit-hogy kell csinálniuk. De azt mondták hogy valószínű a kártya árába fog csak kerülni (4000ft) szóval érdeklődjek később...

2013. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. febr. 5. 13:52
 6/6 anonim válasza:
nekemis állandóan csak, türelem, türelem, türelem... mást nemtudnak mondani okmányirodába, igazából úgyvagyok vele, hogy kinyomtattam magyar közlönyt ahol ez levan írva h A korl-ból A2 lett és ígyfogok menni amíg átnem írják.. jogilag magvan a jogsim, csak nem kézzelfogható mert, "nincs" rendszer.. vicc az egész
2013. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!