Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóból melyik a jobb vétel...

Yoshimitcu kérdése:

Robogóból melyik a jobb vétel malaguti f12 2001 es vagy benelli 491 2003 as? Mindkettő 140 ezer ft.

Figyelt kérdés
a malagutin 70 es blokk van a benellin 50 es gyári. mindkettő elől hátul tárcsafék, vízhűtés. 70 es blokkal nemtudom a többi cucc milyen benne, de inkább a tuning mentes benelli felé húzok. nem versenyezni akarok, minnél tovább menjen minnél olcsóbban.
2013. febr. 5. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
70est ne vegyél. Én a gyári blokkosat venném, és ha jól tudom F12 ben és a Benelliben ugyanaz a Minarelli fekvő blokk van. (bár olasz mindkettő :( )
2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért a hetvenes blokk miért nem jó?
2013. febr. 6. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan az a motorja mind a kettőnek(Aerox motor van bennük). Az 50-es szerintem jobb, mert ki tudja mi van a másikban. Plusz a 70-esnek nagyobb a fogyasztása is, ha ez számít. Nekem is Benellim van, 50-es, de egész jól megy így is a 105 kg-om alatt. Megbízható.
2013. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Csaba ***** válasza:
lehet nyomatèkosab a 70 es. de medig :D ha venniakarsz megsemkel a turbos tunning robogót nèzni! mindèg a gyàrit vedmeg vagyis 50/ ccm. ajànlom :) azok is jólmennek , hoszab ideig :D nekem is gyàri ( 50 es ) ès jó.
2013. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!