Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi pénzel érdemes belevágn...

Mennyi pénzel érdemes belevágni egy autó vásárlásába?

Figyelt kérdés

Későbbiekben fenn tudnám tartani, csak az a kérdés, hogy mire a nevemen lesz biztosítással, az mennyi pénz?

Legyen ez a példa, ilyeneket nézegettem, de ez tetszik eddig legjobban:

[link]


2013. febr. 5. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztosítás kb. évi 10, átírás meg 10-20 ezer. Nem vészes. Fenntartani sokkkal drágább, az olajcsere, légszűrő csere, műszaki vizsga, benzin + egyéb elromló dolgok miatt.
2013. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor vedd meg ha ki tudod fizetni a 12-14 l es fogyasztást,és tényleg szükséged van terepjáróra,ami nagyon sok embernek teljesen felesleges,kihasználatlanság miatt.
2013. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Off Roadra venném igazából, azért kellene terepjáró, azon kívül meg nem is nagyon lenne használva, csak max heti 30km. Javítást azt meg tudnánk oldani, mert aránylag én is sokat értek a kocsikhoz, meg vannak autószerelő barátaim, akik segítenek. Azért lenne jó rendezett papíros autó, mert nem tudnám megoldani a szállítást, eléggé költséges lenne, mert kellene egy nagyobb autó meg egy tlailer, ami maga annyiba kerül mint egy Niva.

Egyébként a biztosítás nem több azért évi 10ezer forintnál?

18 éves vagyok és korábban nem volt még kocsim.

2013. febr. 5. 15:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben picit tényleg több lesz a biztosításod, de évi 15-nél nem kellene így se, hogy több legyen.
2013. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első el van tévedve, hogy lehetne már 10-20ezerért átíratni egy nivát... Igazából 56150Ft! [link] itt ellenőrizheted! A biztosítás is garantáltan jóval több mint 10ezer, www.netrisk.hu ezt is kiszámolhatod.
2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az első 20 éve nem vett autót mert olyan árakat ír ami nem igaz.

Elmondom neked 19éves vagyok most vettem fél éve egy autót és az átíratás 60ezer volt CSAK AZ

A BIZTOSÍTÁS MIVEL ÚJ BELÉPŐ VAGYOK 23EZER FT NEGYED ÉVRE

plusz a téli gumi meg a javítások fékbetét stb...stb ehhez tartsd magad ezek a valós ÁRAK jah plusz ha lejár a műszaki 20ezer FT plusz a műszakira a felkészítés.

Bocs az offért.

2013. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ehhez hozzáraksz max. 100 ezer forintot, és minden rendbe van.
2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi off, minden érdekel, ami a témába vág, de tényleg ilyen drága lenne a biztosítás egy évre? 80ezer forint elég húzós összeg.
2013. febr. 5. 19:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Na most netrisken megnéztem, hogy erre a kocsira mennyi lenne és a legolcsóbb az Alianznál lett 11ezer forint 1 negyedévre. Az a 23erer nagyon sok. Milyen kocsira fizetsz annyit?
2013. febr. 5. 19:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülye kérdés de nem kell erre eredetiség vizsgálat ?
2013. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!