Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót érdemes venni, olyan max hatszázezer forintért?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen igényeid vannak? Család, kutya, macska, rakomány, terep, autópálya, város, erős, gyenge, kicsi, nagy, Pasis, csajos? ;D
2013. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Opel Astra G-t, valami nagyon jó állapotút. Mondjuk mint az enyém :D
2013. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
olyan autót ami jó állapotban van.Jó a motorja,nem rohad(nagyon) és nem volt összetörve.
2013. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt ajánlanám toyota carina 2.0 dízel 5 litere fogyasztás alacsony fentartási költségek nagy tágas kényelmes utastésr

it van egy jól felszerelt téli nyári gumi szettel

[link]

2013. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Macilaci de el szeretnéd adni a kocsidat bakker... Most olvastam egy másik hasonló kérdést, és ott is ezt a kocsit ajánlgattad. (Amúgy szerintem drágán adod).Megoldás a problémádra: Expressz.hu

Kedves kérdező bocs az offért, azért válaszolok. Szerintem is nézd meg a G Astrákat, aztán ha cuccolni is akarsz vele, akkor kombi.

2013. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

nem az én autom csak nekem is ilyen van és tudom hogy mennyire megbízható és ténylag alacsony fogyasztású én Borsodi vagyok szóval nem lehet az én autóm

Egyébként miért baj hogy kínálom ezt a típust .

Én sok olyat látok a kérdések közöt hogy ugyan az a személy az opel astrát vagy golfoz ír

A linket meg csak a kép véget csatolom hozzá meg azért mert tényleg jóáron van és csak segíteni akarok .

Ha jobban szétnézel a kérdések közt akkor láthatod ha valaki pl volswagen vagy audit akar akkor nem dumálok rá toyotát hanem azokról a kocsikról mondok véleményt.

vagy ha valaki kis autót akar akkor kis autót javaslok neki most mivan akkor ha 2-3 olyan kérdéshez ahol azt kérdik milyen autót vegyek elsőnek a saját autómhoz hasonlót javaslo

Nem kéne folyton kötekedni valakinek azért van ez az oldal hogy a kérdésekre válaszoljunk nem azért hogy egy másik válaszolót CSESZTESSÜNK

2013. febr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
igen néha néha akad egy egy olcsób darab de általában 500.000 és felette árúlják a jobb állapotúakat amik nincsenek lelakva tudom egy astrához képest drága
2013. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

Ugyanis ez nincs tele sok elektromos szarral pl fedélzeti számítógép meg a sok vacak motorelektronika amik a mostani autókban van én még egyszer nem robbbantam le vele pedig jópár éve ehez hasonló autóm van csak az enyém az fehér

Én is 400.000 ért vettem de az enyémhez nem adtak nyárikereket alufelnin + télikerekekt lemezfelnin se elektromos ablak se klíma nincs az enyémbe szóval ha ezeket mind megkéne venni és klímát is rakatna az ember abba amit megvesz 300-400 ezreközötti áron nem hiszem hogy kilyönne a linkben szerepelt autó 550.000 árból.

Bezeg azon meg senki nincs felakdva ha egy F es astrát vagy egy régi corsát 4-5 száz ezerért adnak

2013. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
bocsánat G astrára gondoltam nem F-esre
2013. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja F-re nem G-re a viccet félre téve most már.Végr jöhet a cikizés írtam pár összevisszaságot pl a legutólsó válaszomba két ellentmondást várom a beszólalásokat és igen sok F es astrát látok 500.000 és a felet is de azok se érnek annyit ráadásúl a legtöbjük egésszépen elrohad .

ÉN IS TUDOK KÖTEKEDNI CSAK NEM SZOKTAM MERT TISZTELETBEN TARTOM MÁS VÉLEMÉNYÉT SZÓVAL ELVÁROM ÉN IS EZT MÁSTÓL

2013. febr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!