Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért állhatott le a motor?

Miért állhatott le a motor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy benzines, 1.6-os Octavia, 2002-ből. Az elmúlt pár hónapban észrevettem, hogy időnként akadozik a motor menet közben, alapjáraton minden okés. Ám az elmúlt egy hónapban kétszer is megcsinálta, hogy menet közben egyszerűen megállt. Újraindítottam, és minden ment tovább, mintha mi se történt volna. Tudom, hogy ez így nagyon általános, de kb. hol kereshetem a gondot? Hamarosan szerelőhöz viszem, és szeretném, ha volna némi elképzelésem a problémáról..


Előre is köszönöm a válaszokat!


p.s.: Az elmúlt fél évben cserélve volt: teljes vezérlés, olaj-, levegő- pollen- és benzinszűrő, 5W40-es olajat kapott. Azóta kb. 4000 km-t jártam vele.



2013. febr. 6. 09:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minden tipp jól jön! :)
2013. febr. 7. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!