Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lejárt a személyid, attól...

Ha lejárt a személyid, attól még mehetsz vizsgázni vezetésből?

Figyelt kérdés
..mert oda ugye kell a személyi, meg lakcím, csak nemrég vettem észre ,hogy lejárt :/ ilyenkor is kiadják a jogsit, ha sikerül a vizsga?

2013. febr. 7. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass egy ideigleneset, azt még aznap odaadják neked.
2013. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a személyid lejárt, az a lakcímkártyádat nem érinti.

Menj be az okmányirodába és igényelj új személyit. Kapni fogsz róla egy igazolást, azt el kell hogy fogadják.

2013. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. febr. 7. 17:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejárt a személyid , el se kezdődik a forgalom vizsga. Vizsgázni , csak érvényes személyi igazolvánnyal lehet.
2013. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem vizsgázhatsz nélküle.

Nálunk Kresz vizsgán volt olyan, hogy az egyik csajnak ott a vizsga előtt derült ki, hogy lejárt a személyije. Be sem engedték a vizsgára. És a vizsgadíjat is bukta. Elég gáz volt. Ráadásul az a csaj a mi csoportunkba járt kreszre, vagyis inkább azt mondanám, hogy nem járt, mert ledumálta a tanárral, hogy ne kelljen bejárnia. Pedig ott milliószor a lelkünkre kötötték, hogy a személyire figyeljünk, hogy érvényes legyen.

2013. febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Nálunk Kresz vizsgán volt olyan, hogy az egyik csajnak ott a vizsga előtt derült ki, hogy lejárt a személyije. Be sem engedték a vizsgára. És a vizsgadíjat is bukta. Elég gáz volt."


nálam is ugyanez volt, ide ki is írtam KÉTSZER csak valami nagyokos törölte. Pedig semmi kivetnivaló nem volt a beszámolómban.

2013. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem is így volt. Hétfőn vettem észre, hogy lejárt a személyim, be is mentem az okmányirodába még aznap, és adtak egy fehér A4-es lapot rajta a fényképemmel, és az adatokkal, és a csajszi mondta hogy ezzel igazolhatom, hogy készül az új személyi. Csütörtökön vizsgáztam, odaadtam az A4-es lapot a vizsgabiztosnak, kérdeztem, hogy jó lesz-e ez is, mondta hogy igen, bele se kötött (sikeres vizsga). Majd mentem az okmányirodába két hét múlva, hogy megcsináltassam a jogsit, de még nem érkezett meg a személyi, ezért csak a lapot tudtam odaadni a csajszinak, alig akarta elfogadni, mondta hogy neki a rendes igazolvány kell, mondtam hogy még nem jött meg. Láttam az arcán, hogy nem akarja megcsinálni a jogsimat, mondtam neki hogy most akkor foglaljak megint új időpontot (mert ugye az okmányirodába időpontot kell kérni) és várjak megint két hetet, mire kapok időpontot? ezután már meg is csinálta.

Tehát az okmányirodába valami érvet mondj, hogy ha belekötnek hogy csak papírod van.

2013. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha van érvényes Útlevelet azt el kell fogadniuk!!!!

Amivel igazolhatód magad a jelen jogszabály az alábbit mondja


Jogosítvány, Személyazonosító, Útlevél. +Lakcímkártya

2013. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tehát valaminek kell lenni én pl amikor annó kismotorre mentem vizsgázni és akkor nem adtak még 14 év alatt személyit Útlevéllel igazoltam magam az elméleti vizsgán! :D

Így játszottuk ki az egészet és 14 életévem elött 2-3 hónappal meg is volt a kresz vizsgám! :)


A személyim amugy meg időközönként le is járt de nem érdekes mert ott a jogsi az jó mindenre.


Ha van Útlevél azt el kell fogadni az olyan mint a személy azonosító.


Persze lakcímkártya legyen nálad!

De annó tölem nem kértek lakcímkártyát sem sőt amikor mentem nagy kategóriákra A,BE,CE,DE ott sem csak maga az igazolványt kérték és a már meglévő jogosítványt.

2013. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

uh, köszi hogy írtatok. :))

Szóval azt mondod hogy az út levelet is elfogadják? Oh, add hogy igazad legyen :D

2013. febr. 10. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!