Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán van hibakód...

Műszaki vizsgán van hibakód kiolvasás is?

Figyelt kérdés

Az autóm nemsokára megy műszaki vizsgára, mert lejár az műszaki érvényessége.

Funkcionálisan minden működik rajta, de van egy-két rejtett elektronikai hiba, amit számítógépre kötve kidob. Ezt mennyire szokták nézni? Vagy inkább csak az a lényeg, hogy minden működjön?


2013. febr. 7. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
nem nézik de ha elektromos gondok (gyújtás) vannak az a zöldkártyán lehet hogy meg fog látszani
2013. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy minden(fék, irányjelző, világítás, ablaktörlő/mosó, kürt, stb.) működjön, hibakód olvasás nincs.
2013. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Motorikusan nincs gond, meg fék, világítás is tökéletes.

Csak pl olyan elektronikai hibákat ad, hogy pl a multimédia fejegységet nem találja (pedig tökéletesen működik), a bal hátsó ajtónál valami elektronikai hiba (amiből eddig semmit nem tapasztaltam), stb.

2013. febr. 7. 17:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, meg valami érzékelőnél alacsony feszültség, ilyenek...
2013. febr. 7. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Hibakód olvasás szerves része már egy jó ideje a vizsgamenetnek,környezetvédelmi lámpa,ABS,légzsák,motorszimbólum ne világítson ez a lényeg
2013. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Előző, ezt most nem értem...

Természetesen semmilyen hibajelző lámpa nem világít a műszerfalon. Csak számítógépre kötve ad néhány elektronikai furcsaságot.

2013. febr. 8. 08:10
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hibakód olvasás szerves része már egy jó ideje a vizsgamenetnek"


Decemberben voltam szemlélő résztvevője műszaki vizsgának.

Semmiféle hibakód olvasás, diagnosztikai csatlakoztatás nem volt!

2013. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tavaly áprilisban nekem biza rádugták az obd2 csatit, és ment gépre minden adat szépen, gondolom ha hibakód lett volna, akkor az ott megmutatkozik, és nem csak a fordulatszám érdekli... :D
2013. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy hónapja megvolt a vizsga. Nem volt diagnosztika.
2013. márc. 13. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, ugye!...Mondom én ezt a #8-nak!
2013. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!